Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- В началото рибата беше зачеркната в менюто, после, когато ми донесохте десерта, тя отново се появи. Какво означава това? - пита клиент сервитьора. - А, господинът, който току-що си тръгна, върна своята порция обратно.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
- Хъм зависна ?- помисли си Щтирлиц и за стотен път натисна клавиша на компютъра. - Сигурно е Щтирлиц - помисли си BIOS и за всеки случай изписука.
Програмисти
03.10.2017
3,190 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един ден Зайо-Байо си вървял в гората, но не щеш ли, паднал в един трап. Минало магарето и заека му рекъл: - Моля те, Марко помогни ми! Магарето се поколебало, пък отвърнало: - Ще ти го пусна, пък ти се хвани за него и се изкачи. Така и станало заекът се хванал и се измъкнал. На следващия ден Зайо вижда Марко във същия трап. - Моля те, помогни ми казало магарето. Зайо Байо отвърнал: - Моя е малък, ама ще се обадя по мобифона да дойдат и да те извадят. Заекът звъннал, извадили магаретор пък то рекло: Ех, Зайо, Зайо, който си няма... си има мобифон.
Дали стачката на сценаристите в Холивуд се е отразила на филмовата компания "Private".
Двама програмисти се срещат: - Как мина вчера купона? - Пак останах без plug’n’play...
Днес хиляди хора искаха да напишат на стените си във ФБ, че Фб не работи... ---- В момента цялата държавна администрация е в стрес.... Фейсбук не работи... ---- Поради липсата на ФБ днес хиляди хора се записаха в google plus...а google chrome директно пренасочваше ;-) ---- По неофициална информация целия срив се е получил след логването на Чък Норис
- Вие наистина ли искате да се разведете с жена си? Живяли сте с нея почти дванадесет години! - Какво, считате, че засега малко съм страдал ли?