Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Хъм зависна ?- помисли си Щтирлиц и за стотен път натисна клавиша на компютъра. - Сигурно е Щтирлиц - помисли си BIOS и за всеки случай изписука.
Програмисти 3,190 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един ден Зайо-Байо си вървял в гората, но не щеш ли, паднал в един трап. Минало магарето и заека му рекъл: - Моля те, Марко помогни ми! Магарето се поколебало, пък отвърнало: - Ще ти го пусна, пък ти се хвани за него и се изкачи. Така и станало заекът се хванал и се измъкнал. На следващия ден Зайо вижда Марко във същия трап. - Моля те, помогни ми казало магарето. Зайо Байо отвърнал: - Моя е малък, ама ще се обадя по мобифона да дойдат и да те извадят. Заекът звъннал, извадили магаретор пък то рекло: Ех, Зайо, Зайо, който си няма... си има мобифон. Дали стачката на сценаристите в Холивуд се е отразила на филмовата компания "Private". Двама програмисти се срещат: - Как мина вчера купона? - Пак останах без plug’n’play... Днес хиляди хора искаха да напишат на стените си във ФБ, че Фб не работи... ---- В момента цялата държавна администрация е в стрес.... Фейсбук не работи... ---- Поради липсата на ФБ днес хиляди хора се записаха в google plus...а google chrome директно пренасочваше ;-) ---- По неофициална информация целия срив се е получил след логването на Чък Норис - Вие наистина ли искате да се разведете с жена си? Живяли сте с нея почти дванадесет години! - Какво, считате, че засега малко съм страдал ли?