Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Седи си Манго и си мисли: - Сега, да имаше сирене и масло, каква попара става-а-а-а!... Ама нема леб!
Цигани 3,427 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мутра стои на улицата, облечен с моден костюм, целият в злато и говори по мобифона: - Да! Да, всичко е нормално, аз ще реша този проблем. - Ще намеря пари, бе. Това е мой проблем и аз ще го реша. Хората, които минават покрай него започват да се поспират и заслушват. - Имам пари, бе! Ще се договорим. Ще реша проблема! След това мутрата с жален глас добавя: - Леличко, моля ти се, бе! Не ми изключвай мобифона! - Защо бирата излиза от организма по-бързо от млякото? - Защото не трябва да си сменя цвета!!! - А защо "Каменица"-та излиза по-бързо от "Загорка"-та? - Защото не трябва и вкуса да си сменя!!! Попитали радио Ереван: - С каква операционна система работи "Матрицата"? - С Windows естествено! Иначе в края на първия филм нямаше да пише "System failure", а втория да се казва "Reloaded"! Зоомагазин. Клиентът: - Трябват ми 769 дървеници, 653 бълхи, 5467 хлебарки и 54 плъха! - За какво ви е всичко това?! - чуди се продавачът. - Хазяйката ме гони от квартирата и настоява всичко да бъде така, както е било преди да се нанеса. Двама ще скачат от самолет. Скочили и единият пита: — Няма ли да пускаме парашутите вече виждам планината? — Няма рано е. След пет минути: — Няма ли да пускаме парашутите вече виждам земята? — Рано е. И най-накрая: — Хайде да пускаме парашутите, ще се разбием! — Е тебе от 5 метра ли те е страх да скочиш…