В трамвай се качил мъж с маймунка, която започнала да скача по хората. Един мъж отишъл при ватмана и попитал :
- В трамвая позволено ли е да се возят маймуни?
- Абе, щом вече си се качил, карай!
Когато тя задряма до мен, един глас в главата ми повтаряше:
"Отпусни се... не си първият доктор, който спи с пациентката си",
но друг ми напомни:
" Тодоре, ти си ветеринар."