Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един патоанатом и един гинеколог били колеги в една болница.Работили те двамата близо шест месеца без абсолютно никаква почивка ,поради липса на кадри.Но ,когато болницата набрала допълнителен персонал,решили да ги пуснат малко в отпуска и двамата.Излизат те от болницата,за пръв път от шест месеца насам,и патоанатомът възкликва: -Боже,какво синьо небе,какъв чист въздух и колко много хора и при това всичките-ЖИВИ!!! Тогава гинеколога възкликнал: -Да колега,чист въздух,и толкова много ЛИЦА,ЛИЦА,колега!!!
Професионални 1,841 прегледа
Следващ →

Още вицове

Прибира се в четири през нощта един пиян с приятел . Жена му отваря и казва : - Мите, как може да ми се прибираш в такова състояние? Наказвам те - един месец без секс ! И теб Жоре, също! Назначили един пазач да пази къща. В къщата имало 3 стаи, в които му казали да не влиза, но любопитството му надделяло и влязъл в първата стая. Стаята била пълна със скъпоценности, злато, диаманти и т.н. Влязъл във втората стая - тя била пълна със пачки пари. Влязъл в третата стая и видял статуя на гол мъж в ерекция. Пазачът се уплашил и побягнал а статуята проговорила с човешки глас: "Спокойно, не се плаши. Това дето стърчи от мен не е за теб, а за тези, които четат вица." В Зимбабве е извършен политически преврат. Премиер-министърът е изял президента. "Само добрите човеци обичат свободата от сърце другите предпочитат разрешителните." "На върха на планината няма да откриеш друга мъдрост, освен онази, която си донесъл със себе си." "Ако една костенурка си изгуби черупката, тогава гола ли е или бездомна?" "При Демокрацията казваш, каквото желаеш и правиш, каквото ти наредят." "Ако подковата носи щастие, тогава какво се е случило с крака на коня?" "Демокрацията е процес, при който хората имат свободата да изберат някой, който после да им бъде виновен за нещо." "Формулата на успеха е традиционно мътна, но формулата на неуспеха е една: опитай да се харесаш на всички." Един мъж отишъл на доктор. -Докторе имам един много голям проблем. -Какъв? -Еми един такъв съм заприказвам се с хората... оня ден отидох в комшийктата с нея като се разприказвахме, приказвахме приказвахме и са наебахме. -Еми какво лошо има в това? -Е да де ама един ден дойде на гости бълдъзата и с нея като се разприказвахме, приказвахме приказвахме и са наебахме. -Еми какво лошо има в това? -Е да де ама един ден дойде комшията и като се разприказвахме с него че го наебах и него. А доктора: -Я си тръгвай че нещо много се разприказвахме май.