Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
По коридора на ВУЗ-а върви професор. Среща го студент: - Здравейте, професоре. Може ли един въпрос? - Разбира се, питайте, млади човече. - Кажете, професоре, когато легнете да спите, къде държите брадата си под или над одеалото? След кратка пауза: - Да-а-а, знаете ли, Май не съм се замислял. - Ами, извинявайте, тогава. И се разминали. След седмица професорът, с посивяло лице и кръгове под очите, среща студента и го хваща за гушата: - Ах, ти, негодник! Вече цяла седмица не мога да спя - и под, и над одеалото, все ми е неудобно!
Студентски 3,137 прегледа
Следващ →

Още вицове

Девойка не се прибрала вкъщи през цялата нощ. Рано сутринта се звъни на вратата. Отваря майката и вижда - на прага стои дъщеря й, цялата разрошена и си върти бикините на пръста. - Детето ми, къде беше? Какво са ти сторили? Дъщерята с умиление: - Не знам, какво са ми сторили, но чувствам, просто чувствам, че ще ми е хоби за цял живот. Млад мъж стои във фоайето на хотел и иска да попита нещо администратора, но както се обръща за да отиде до рецепцията той ненадейно се блъска в жената стояща зад него, при което неговия лакът потъва в нейното деколте. При тази конфузна ситуация той казва: - Госпожице, ако вашето сърце е толкова меко колкото са вашите гърди, то сигурен съм, че ще ми простите. Тя отговаря: - Господине, ако вашия пенис е толкова твърд колкото е вашия лакът, то аз съм в стая 1221. Един мъж отива командировка в друг град. Преди да тръгне казва на малкия си син: - Сине, всеки път когато при майка ти идва чужд мъж, винаги махай по една греда от оградата! - Добре тате! - отвърнал сина. След десет дни се прибира мъжа гледа оградата седи цяла, непокътната. Влиза в къщи и жена му го посреща: - О, скъпи радвам се да те видя! Абе да ти се оплача някакви вандали трошат всеки път оградата и аз пет пъти викам майстори да я оправят! Трима студенти отиват на изпит. Първият от тях, голям връзкар, сяда. Професорът го пита: - През 1945 година над Нагазаки и Хирошима американците пускат две атомни бомби, има много жертви и... - Разрушения. - Браво, колега, отличен. Сяда вторият, малък връзкар. - През 1945 година над Нагазаки и Хирошима американците пускат две атомни бомби и... - Има много жертви и разрушения. - Браво, колега, отличен. Сяда третият, никакъв връзкар. - Колега, някога някъде да е падало нещо? - Да, през 1945 година над Нагазаки и Хирошима американците пускат две атомни бомби, има много жертви и разрушения. - Поименно, колега, поименно. Направили в гората яма-капан. Вървял си таралежа и без да иска паднал в нея. Паднал, ударил се и загубил съзнание. Същият ден до обяд паднали лисицата и вълка, а надвечер тъкмо паднала и баба Меца в безсъзнание и се събудил Ежко-Бежко, огледал се, почесал се по главата и си рекъл: — Брей, какви ги върша докато съм в безсъзнание!