Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Една учителка попитала учениците си: - Искате ли да разберете как се е получил 1-ят човек? - Не, искаме да разберем как се е получил 3-ят човек.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
- Може ли да се ядат чернобилски ябълки? - Може, само че огризките трябва да се закопават по-дълбоко.
Черен хумор
03.10.2017
1,722 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Ало, скъпи къде си? Какво правиш? - Ами тук съм..празнувам с колегите... - Какво? С тях ли? Че и всичките са мъже??!?! - Ами Трифон Зарезан е днес, a ти какво помисли, че правя?!?!
Един слон стъпкал един мравуняк и мравките тръгнали да го бият. Качили се мравките върху слона, но той се търкулил на земята. Всички изпопадали, само една мравка останала на гърба му и останалите започнали да викат: - Удуши го Пешо... убий го! - Абе нещо ми се губи между пръстите!
Има три правила за създаване на роман, но никой не ги знае.Иван Вазов
В продажба се появиха нов вид тигани с незалепващо електронно покритие - когато храната започва да загаря, интернетът автоматично спира.
Една мутра си купил джип, но бил толкова голям, че не се побирал в гаража му и се чудил как да го прибере. Излиза комшията до него и му казва: - Какво гледаш и умуваш бе комши? Мутрата му отговаря: - Еми купих си джип, ама е толкова голям, че не се побира в гаража ми и се чудя дали да не му одрежа тавана. Комшията му казва тогава: - Защо не му спаднеш гумите по-лесно е и ще се побере!? Мутрата му казва: - А бе комши ти си по-глупав и от мен. Джипа от долу си влиза ама отгоре неще.