Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Може ли да се ядат чернобилски ябълки? - Може, само че огризките трябва да се закопават по-дълбоко.
Черен хумор 1,722 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ало, скъпи къде си? Какво правиш? - Ами тук съм..празнувам с колегите... - Какво? С тях ли? Че и всичките са мъже??!?! - Ами Трифон Зарезан е днес, a ти какво помисли, че правя?!?! Един слон стъпкал един мравуняк и мравките тръгнали да го бият. Качили се мравките върху слона, но той се търкулил на земята. Всички изпопадали, само една мравка останала на гърба му и останалите започнали да викат: - Удуши го Пешо... убий го! - Абе нещо ми се губи между пръстите! Има три правила за създаване на роман, но никой не ги знае.Иван Вазов В продажба се появиха нов вид тигани с незалепващо електронно покритие - когато храната започва да загаря, интернетът автоматично спира. Една мутра си купил джип, но бил толкова голям, че не се побирал в гаража му и се чудил как да го прибере. Излиза комшията до него и му казва: - Какво гледаш и умуваш бе комши? Мутрата му отговаря: - Еми купих си джип, ама е толкова голям, че не се побира в гаража ми и се чудя дали да не му одрежа тавана. Комшията му казва тогава: - Защо не му спаднеш гумите по-лесно е и ще се побере!? Мутрата му казва: - А бе комши ти си по-глупав и от мен. Джипа от долу си влиза ама отгоре неще.