Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Дъще, братче нали искаш? - Искам! - Тогава заспивай!
Семейни 3,319 прегледа
Следващ →

Още вицове

Главен директор на голямо предприятие излиза в пенсия и предава всичко на своя заместник. След като му обяснил всичко за фирмата, някрая му казал: - Имаме много печена секретарка, казваш й "колежке, дневния отчет и тя си знае работата натам. След няколко дни на новото работно място новоназначеният шеф решил да се възползва от услугите на секретарката. На обедната почивка заключил вратата, отишъл при секретарката и казал: - Колежке, дневния отчет, ако обичате. Секретарката се смутила и казала: - Съжалявам много, господин директор, но съм в месечно приключване. Директорът си замълчал и отишъл в кабинета си. На секретарката й станало кофти и решила, че не е редно да реже шефа още в началото. Отишла в неговия кабинет и му казала: - Шефе, много съжалявам, в месечно приключване съм, но мога да ви дам отчета устно, или ако желаете със задна дата - казала тя и се усмихнала. Шефът отвърнал: - Благодаря ви колежке, но вече го нахвърлих на ръка. Една кола блъснала Иванчо и той умрял. На другият ден след погребението един негов приятел звъннал до рая да види дали е пристигнал. - Ало, кой е на телефона? - Дева Мария! - Иванчо пристигна ли? - Не, чакаме го още. След един час пак на телефона: - Ало, с кого говоря? - Дева Мария. - Иванчо да е дошъл? - Няма го още. След още един час: - С кого говоря моля? - С Мария. - Аха, значи Иванчо най-после е пристигнал! След тежка животоспасяваща операция близките на пациента се явявят при опериралия го хирург и му връчват пачка с банкноти. - Как мислите докторе ще живее ли? Докторът брои внимателно парите: - За сега не! Бъдете внимателни за това, което купувате в E-Bay. Един приятел похарчил 150 лв. плюс доставка, за п*нис уголемител. Мошениците му изпратили лупа. Единственото нещо, което пише в инструкциите е "Да не се използва на слънчева светлина." Питат ученик: - Ти имаш ли име? - Да. - А презиме имаш ли? - Да. - А фамилия имаш ли си? - Да. - А как се казваш? - Да, да, да!