Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бай Ганьо, американеца и турчина ги заловили едни канибали на един остров и ги завели при вожда си. Вожда заповядал на канибалите да изядат човеците. Тогава наще хора започнали да се молят на вожда да не ги яде. Вожда им казал: "Няма да ви изям при едно условие - да ми донесете едно от най-силните си оражия." След няколко седмици тримата се връщат. Турчина носи един пищов и вожда го накарал да си го навре отзад и тогава щял да го пусне. Турчина нямал избор - направил го и вожда го пуснал. Дошъл ред на бай Ганйо. Тои дошал с една базука. Вожда му заповядал същото. Бай Ганьо се помъчил, а вожда му се чудил защо хем реве хем се смее и най-накрая го попитал, а той отговорил: "Вожде, рева щото не може да влезне. Смея се щото американеца идва с танка"!
Любими Герои 3,261 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ако сте над 30 години и не сте постигнали абсолютно нищо в живота - то вие сте честен и почтен човек. - До сватбата ме уверяваше, че си готов да умреш за мен, а сега дори не искаш да си застраховаш живота. Понеделник.Между колеги: - Уф, така се изморявам през уикенда, че после цялата седмица не мога да си отпочина в работата... Мъж се връща от командировка: Отива да си измие ръцете и се избърсва в бяла кърпа, тогава казва на жена си: - Жено, там където бях пак се избърсвах в бяла кърпа, но отстрани имаше жълта лента, дреболийка но ти е приятно. После сяда на масата и вечеря в бяла чиния и пак казва на жена си: - Жено, там където бях пак вечерях в бяла чиния, но отстрани имаше жълта лента, дреболийка но ти е приятно. Накрая жената се ядосала и казала на мъжа си: - Мъжо, докато теб те нямаше бях със съседа на него му е 1 см по-голям от твоя, дреболийка но ти е приятно!!!! Раят и адът се скарали и раят казал на ада: - Няма да ви се размине! Ще ви съдим! Адът се захилил и казал: - Съдете ни! Всички адвокати са при нас…!