Двама чукчи отиват на ЖП гарата в Москва да се прибират за Чукотка. Стигат на някакъв перон където има влак, виждат кондуктор и единия пита:
- Извинете тоя влак ще ме закара ли до Чукотка?
- Не - казал му кондуктора.
Тогава другия чукча питал:
- А мене?
Отишли Сколари, Бенитес и Фъргюсън при Господ.
Първи влязъл Фъргюсън. Погледнал го Господ и му казал:
- Още 100 години да играете пак няма да станете шампиони!
Фърги се хванал за главата и излязъл.
Влиза Сколари. Поглежда го Господ и му казва:
- 100 години все вие ще сте шампиони!
Сколари се хванал за главата и излязъл.
Влиза Рафа Бетитес. Господ го погледнал, хванал се за главата и излязъл.