Седят си мечо Пух и Прасчо на сянка под една дърво и размишляват. По едно време мечо Пух се обръща и с всичка сила шибва Прасчо в муцуната. Прасчо целия в кръв.
Прасчо: Абе мечо Пух аз си мислех че сме приятели!?
М.П: Ми аз откаде да знам кво си мислиш бе свиня!!!
На пазара една баба продава ябълки. Върху ябълките седи табелка, на която пише "ЧЕРНОБИЛСКИ".
Покрай бабата минава един човек и пита:
- Бабке, що си сложила тая табела, бе? Сигурно никой не купува от тези ябълки, като прочете табелата.
- Как да не купуват, бе синко? Купуват и още как! Кой за жена си, кой за тъщата.