Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На Бин Ладен му провървя, успя да види сватбата на принц Уилям и Кейт Мидълтън.
Черен хумор 1,711 прегледа
Следващ →

Още вицове

10:20/13/01/2008 БТВ / Сблъсък /Рошава Гарга: - След известно количество време,пак ме поканете, дано тогава да сме на едно мнение. ----------------------------- - С правнучето имаме само една разлика. Той се напикава в посока-корема,а аз в посока-коленете! Наложило се млади и стари да живеят под един покрив. За разлика от много други живяли в мир и разбирателство. Един ден както си седяли в стаята свекър, свекърва и снаха, свекървата казала : - Ех, снахо, хубава си ни е къщичката само дето стените искат боядисване, но нямаме с какво. Скочила снахата. Отрязала брадата на свекъра. Направила голяма дебела четка и боядисала стените. Седнали пак всички дружно да пият чай, а свекървата казала : - Ех, снахо, разхубави се нашата къщичка ама тия стари прозорци я загрозяват. Искат боядисване ама нямаме с какво. Скочила снахата. Отрязала мустаците на свекъра. Направила четка и боядисала прозорците. Мръкнало се. Прибира се мъжът от работа и гледа баща си седи пред къщата. - Тате защо седиш навън? - попитал синът-Мръква се. Бащата казал : - А бе, вътре жените са се хванали да правят баница. Не знам яйца имат ли, нямат ли... - Скъпи, чух, че си започнал нова работа. Станал си чистач. - Защо реши така? - Приятелките ми казаха, че те засичали по центъра ту с един боклук, ту с друг... Тайните служби на САЩ, Русия и България се събрали на конференция на тема "Къде е най-секретно?". Става снажен офицер от ФБР и казва: "При нас всичко е много тайно - съседният отдел не знае какво правим ние!" Следва млад и напорист руснак от КГБ и казва - "Това е нищо - колегата на съседното бюро не знае аз с какво се занимавам!" Идва ред на представителя на ДАНС, който с гордост заявява: "При нас е най-секретно - аз самият не знам какво правя!" Дъщеря пита майка си: - Мамо, татко защо има толкова малко коса на главата? - Защото много мисли... - А ти защо имаш толкова много? - Мълчи и яж!