Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Червената шапчица при баба си: - Бабо, бабо, защо са ти толкова големи ушите? - За да те чувам по-добре! - А, бабо, защо са ти толкова големи очите? - За да те виждам по-добре! - А, бабо, защо ти е толкова голяма устата ??? - ДЯДО ТИ ЗНАЕШ ЛИ КЪВ КУР ИМАШЕ !!!
Семейни 3,370 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седят четири бабки и си пият следобедния чай. Едната казва: — Синът ми наскоро стана свещеник и всеки, който го срещне, му казва „отче“. — Ех, казва втората, моят е епископ и всички го наричат „ваше светейшество“. — А пък аз имам брат, който е кардинал. Хората се обръщат към него с „ваше високопреосвещенство“, хвали се третата. Четвъртата притеснено споделила: — Моят син е стриптизьор. И когато се съблече, всички викат „О, боже!“ Една бабка поканила на гости двете си приятелки - също бабки. Но тъй като много забравяла, снаха й й написала на едно листче "Направи кафе!". Дошли гостенките. Бабата прочела листа и направила кафе. Занесла го, но като се върнала в кухнята, забравила, че е занесла кафе, прочела листа и пак направила. Така - няколко пъти. След известно време бабите си тръгнали и едната казала: - Их, тая Пена, едно кафе не се сети да ни почерпи! - Ти кога я видя Пена, ма? - Представяш ли си, лежа си на плажа и ми се тръсва огромен досадник висок към два метра, застава на едно коляно и ми предлага да се оженим! - Да?! А ти какво направи? - Какво, какво... Съгласих се! - Така ли?! Ама изведнъж? - Е какво, да чакам да ми счупи и другото коляно ли? Иванчо сяда на една пейка до бременна жена.Той я пита: - Какво имаш в корема? А тя му отговаря: - Бебе. - А обичаш ли го-пита пак Иванчо. - Много-отговаря пак жената. - Ами тогава защо си го изяла? "Бегай че сам се разнервирала , ша пристапя и ша та разпребия!" Студентка от Биологически факултет