Киркор играе карти в кафенето. Пристига Гарабет и му казва:
- Ти си играеш тук карти, а един твой приятел чука жена ти.
Киркор хвърля картите и тичешком излиза от кафенето. След 30 минути се връща, взима картите и започва да играе.
Тоя Гарабет говори глупости, никога не бях го виждал тоя при жена ми.
Червената шапчица при баба си:
- Бабо, бабо, защо са ти толкова големи ушите?
- За да те чувам по-добре!
- А, бабо, защо са ти толкова големи очите?
- За да те виждам по-добре!
- А, бабо, защо ти е толкова голяма устата ???
- ДЯДО ТИ ЗНАЕШ ЛИ КЪВ КУР ИМАШЕ !!!