Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Разговор между шофьори (дизелаци ) - Трака ти калника! - Какво? - Трака ти калникааааааа! - Какво? - Викам, че ти трака калникааааааа беееее! - Какво? Абе говори по-силно, че ми трака калника и не мога да те чуя!
Професионални 3,297 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж се прибира вкъщи след работа и пита жена си: - Онова, жълтото в буркана в банята, е гел за коса, нали? - Не, лепило за тапети. - Тогава няма защо да се чудя, че в службата не можах да си сваля шапката. - По-добре мълчи, Иванчо. - Защо, татко? - Защото е по-добре да мълчиш и да те мислят за идиот, отколкото да говориш и да разсееш всички съмнения. - Защо ме изтри от списъка с приятелите ти?! - Щото ме нервиш! - Но аз съм твоята съпруга! Когато на гости ми казват "Чувствай се като у дома си", аз се събличам по гащи, нагласям си нещо леко за хапване, пускам си тихо музика и влизам във "Фейсбук"... Шефът има рожден ден. Подчинените се мъчат да измислят текст за поздравителната картичка. Влиза в стаята системния администратор. Всички го питат: - Кажи нещо хубаво за шефа! Той, без да се замисля: - Тъп, самовлюбен педараст! Всички са във възторг: - Добре го рече! Така и ще напишем, рядко умен човек, който си знае цената и най-важното не е равнодушен към всичките си подчинени.