Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Детето: - Майко, имаме ли кучка? - Не, детето ми. Защо питаш? - Защото една лелка вчера каза на татко: Ти още ли си с онази кучка?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
xxx: Ненавиждам те! yyy: Но защо? Ние даже не се познаваме? xxx: В интернет така е прието.
Програмисти
03.10.2017
3,583 прегледа
Следващ →
Още вицове
Една жена никога няма да приеме, че не е права. Тя само допуска, че не е успяла да се изрази достатъчно ясно.
Ако на Титаник не беше Леонардо ди Каприо, а Брус Уилис, то нямаше да потъне Титаник, а айсберга.
Един човек си косял нивата и си слуша радио. По радиото съобщават, че са забелязани извънземни точно в неговото село. Радиоговорителката подканя хората да са дружелюбни с тях. На външен вид приличат на хората, но са малки на ръст и имат червена кожа. Човекът слушал с любопитство и се смаял, като видял пред себе си едно малко, червено човече с големи очи човекът се сетил, че това ще да е извънземното и най-учтиво започнал да му обяснява:
Надпис на игрище за голф, който определя правилата за облеклото:Мъже - няма фланелка, няма голф. Жени - няма фланелка, няма такса за игрището.
Първият пилот се обръща към втория: - Карай малко самолета, а аз ще ида да оправя новата стюардеса. След половин час се връща, а вторият пита: - Как беше? - Нищо особено, жена ми е по-добра! - Чакай да ида и аз да пробвам! – казва вторият и изчезва. Връща се след половин час, сяда си на стола и казва: - Абсолютно си прав, твоята е по-добра!