Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Само в България може да учиш платено, да се лекуваш платено, а да работиш безплатно...и да се върнеш от болнични с тен.
Бисери 2,828 прегледа
Следващ →

Още вицове

По време на съветско-китайския конфликт в китайския щаб разработват план за нападение над Съветския съюз. Главнокомандващият казва на генералите: - Значи малки групи от по пет милиона ще пресекат границата. Авиацията ни няма да може да участва, защото вятърът духа от руска страна. - А няма ли да нанесем танков удар? - Танковия удар е невъзможен - танкистът се разболя. Около пиян, който е паднал от третия етаж, се събрали хора. - Какво се е случило? - пита дотичалия полицай. - Не зная - казал пияния ставайки - аз сега идвам. Болна жена решила да изпита неща, които не е опитвала прди да умре и започнала да се глези - опитала всякакви храни, напитки. Сетила се, че не се е ебала отзад. Правили и това с мъжът. Станало чудо. Оздравяла. Всички радостни и весели само мъжът й тъжен. - Защо така бе човек? Защо не се радваш, че жена ти оздравя? А той отговаря: - Радвам се, но като се сетя за тате, никога няма да си го простя. Още можеше да си е жив човека.. Един ден Господ решава да слезне на земята и вижда един тревоман в храстите: - Чадо мое, какво правиш там? - Ей, братле, ела тука да развъртим по един коз... ма ти казвам нема такъв чук! Сяда Господ до тревомана и започват да пушат, накрая наркомът го пита: - А бе, ти не ми каза кой си? - Аз съм Господ! - Хехехе... казах ти, че е чук. Пешо имал проблем с оная работа. Отишъл на гинеколог и се посъветвал с доктора: - Докторе, не мога да го правя с жената. Можеш ли да ми помогнеш? - Да! Всяка сутрин бягай по 10 км. и ще се оправиш! Обади ми се след седмица да ми кажеш върви ли... Отишъл си Пешо и след една седмица се обажда на доктора: - Добър ден, докторе! Аз съм Пешо. - Добър ден, Пешо! Как е? Върви ли работата с жена ти? - Как да върви бе докторе? Та аз съм на 70 км. от къщи!