Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Тате, искам да се запиша на балет. — Недей, сине, това е много болезнено изкуство. — Защо? — Щото щи счупя краченцата!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Само в България може да учиш платено, да се лекуваш платено, а да работиш безплатно...и да се върнеш от болнични с тен.
Бисери
03.10.2017
2,828 прегледа
Следващ →
Още вицове
По време на съветско-китайския конфликт в китайския щаб разработват план за нападение над Съветския съюз. Главнокомандващият казва на генералите: - Значи малки групи от по пет милиона ще пресекат границата. Авиацията ни няма да може да участва, защото вятърът духа от руска страна. - А няма ли да нанесем танков удар? - Танковия удар е невъзможен - танкистът се разболя.
Около пиян, който е паднал от третия етаж, се събрали хора. - Какво се е случило? - пита дотичалия полицай. - Не зная - казал пияния ставайки - аз сега идвам.
Болна жена решила да изпита неща, които не е опитвала прди да умре и започнала да се глези - опитала всякакви храни, напитки. Сетила се, че не се е ебала отзад. Правили и това с мъжът. Станало чудо. Оздравяла. Всички радостни и весели само мъжът й тъжен. - Защо така бе човек? Защо не се радваш, че жена ти оздравя? А той отговаря: - Радвам се, но като се сетя за тате, никога няма да си го простя. Още можеше да си е жив човека..
Един ден Господ решава да слезне на земята и вижда един тревоман в храстите: - Чадо мое, какво правиш там? - Ей, братле, ела тука да развъртим по един коз... ма ти казвам нема такъв чук! Сяда Господ до тревомана и започват да пушат, накрая наркомът го пита: - А бе, ти не ми каза кой си? - Аз съм Господ! - Хехехе... казах ти, че е чук.
Пешо имал проблем с оная работа. Отишъл на гинеколог и се посъветвал с доктора: - Докторе, не мога да го правя с жената. Можеш ли да ми помогнеш? - Да! Всяка сутрин бягай по 10 км. и ще се оправиш! Обади ми се след седмица да ми кажеш върви ли... Отишъл си Пешо и след една седмица се обажда на доктора: - Добър ден, докторе! Аз съм Пешо. - Добър ден, Пешо! Как е? Върви ли работата с жена ти? - Как да върви бе докторе? Та аз съм на 70 км. от къщи!