Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Интересно, русалките ги обслужват медици или ветеринари?
Бисери 3,294 прегледа
Следващ →

Още вицове

На светофара възрастна жена моли млад мъж да я преведе през улицата. - След малко, бабче-сега е още червено! - Страхливец! На зелено мога да мина и сама! Седи един мъж на бара и си пийва питието и по едно време до него сяда една готина мацка. Поогледал я той, и казал: - Да бях художник - да те нарисувам, да бях поет - да те възпея, ами какво да правя, като съм прост автотенекеджия... Чапай и Петка живеели в отдалечени градове. Веднъж Петка получил писмо от Чапай. В него пишело: "Как си? Аз съм добре". Тогава Петка изпратил на Чапай колет. Като го отворил Чапай намерил вътре един камък и бележка: "Ето този камък ми падна от сърцето, като разбрах, че си добре". Втори закон на Архимед: Течност, потопена в тяло, след седем години тръгва на училище. Червената шапчица, Джоузеф Хелър - А пък на мен името ми е Вълк Вълк Вълк - интимно отвърна вълкът, - ти да не си медицинска сестра? - Не съм, но те каня при баба - отвърна тя загадъчно. - Ти си луда! - Защо да съм луда? - Защото не мога да дойда - пламенно отговори Вълк Вълк Вълк. - Защо? - Защото съм девствен! - Че какво общо има това с баба? - Никой не кани вълк при баба си при такова положение. - Аз те каня! Каня те у баба си! - Не, не мога да дойда. - Защо не? - Защото си луда. - Защо да съм луда? - Защото искаш да дойда при баба ти. Червената шапчица набръчка чело: - Не искаш да дойдеш, защото съм луда, а смяташ, че съм луда, защото искам да дойдеш, така ли? - Si.