Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Приземил се един космически кораб, излезнали някакви приятни на вид зелени човечета. Първия човек когото срещнали бил Иванчо. –Добре дошли, - поздравил той - какво ви води насам? –А ми ние - отговорило едно от тях, - искаме да се запознаем с вашата физика, с вашите нрави и обичай и всичко останало. Разпитвали за много неща, а Иванчо с охота им отговарял, по едно време едно от тях се доближило до Иванчо и го почукал с пръст по окото. –Какво е това? -Око -отговорил Иванчо; –А, това? -и почукал Иванчо по ухото, после по устата, по ръката, по кракът му, то питало и почуквало а, Иванчо му отговарял, накрая казало на Иванчо че всичко му е ясно. Иванчо и той ги разглеждал с интерес, забелязал че има както мъжки така и женски екземпляри и решил и той да ги попита нещо. –Исками се да науча, как правите секс? –А..с пръсче, с пръсче.
Иванчо и Марийка 3,580 прегледа
Следващ →

Още вицове

Телефонен разговор: - Здравейте, вчера да сте губили една флаш памет 4гб? - Да, изгубих, какво ще искате за възнаграждение? - Знаете ли, случайно разгледахме с какво е пълна, може да ви предложим длъжността системен администратор. Истинска история: Жена ми и дъщеря ми отиват в кино "Арена". Отиват да видят какви детски филми дават. Оказва се, че дават само "Мадагаскар" и дъщеря ми(на 7 години) казва гордо на касиерката: - Ние този филм вече сме го гледали на компютъра и няма да го гледаме при вас. На излизане от столична църква, опечален бизнесмен, на който наскоро подпалили беемвето, сподели пред наобиколилите го журналисти: "Умре ми беемвето, та му палнах за бог да го прости една автомобилна свещ..." Чък Норис ползва дубльор за плачещите сцени. Един млад сицилианец решил да стане мафиот. Отишъл при най-големия началник на мафията - самия дон, и му казал: - Искам да ме приемете в мафията. Донът казал: - Няма мафия. - и го отпратил. Тогава младежът отишъл при съветника на дона и казал: - Искам да ме приемете в мафията. Съветникът и той казал: - Няма мафия. - и го отпратил. Младежът отишъл при един от бригадирите и се помолил: - Приемете ме в мафията. - Няма мафия. - казал и онзи и го отпратил. С разбито сърце младежът се върнал в родното си село. Приятелите му го попитали: - Приеха ли те в мафията? - Няма мафия. И всички веднага разбрали, че са го приели, и почнали да се страхуват от него...