Годжи отива отива при Слави и казва:
- Шефе, от името на целия оркестър искам увеличение на заплатите.
Слави:
- Годжи, за какво увеличение говориш - в началото на предаването свирите две минути, в средата съвсем малко и накрая няма пет минути.
Годжи:
- Да, така е, но другите 50 минути сме клакьори...
Малък съвет. Когато ви звъни шефа, сложете на телефона си мелодията на Queen "We are the champions". Шефът ще е доволен, а ти ще знаеш, че звъни някакъв педер@ст.