Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Събрали се 3 баби да хвалят своите внуци. Започнала първата: - Моят Петърчо ще става биолог. Сади разни растения, отглежда ги, полива ги, после ги бере, изсушава и ги пуши и става мнооого весело. Втората баба казва: - Мммм... това е нищо. Моят Дилянчо ще става химик. Едни течности, едни прахчета, едно чудо... нагрява ги, слага ги в спинцовка, бие си ги и направо полудява. И за учудване на двете баби, третата казала: - Моят Симеончо пък ще става пилот. - Как така ПИЛОТ? - изумили се другите две. - Еми ей така, взима някакав бял прах, прави една дъъълга лента, изсмърква я цялата и вика "БЯГАЙ, БАБО, ИЗЛИТАМ!".
Семейни 3,194 прегледа
Следващ →

Още вицове

Разговарят двама приятели.Единия казва на другия: -Знаеш ли,че един бик подгони тъща ти? Замисля се първия и отговаря: -А-а-а той я е подгонил,той да му мисли. Един борец/мутра/се наредил пред автомат за кафе. Пуска монета и взима кафе, пуска монета и взима кафе. Станала голяма опашка, хората взели да негодуват, а бореца се обърнал и казал: - Докато печеля ще играя. В час, Иванчо си играе с химикалката, учителката го видяла и попитала: -Иванчо , какво правиш? И той и показал химикалката и започнал да я щтрака и казал: -Госпожо чудя се и вие вижте, влиза и излиза , а няма малки химикалчета. Марш изгонилага го да отива при директора и там бил изгонен направо от училище, и да доведе баща си. Върви си Иванчо отчаян и без да иска минава на червено. Полицаят го спира и му тегли едно конско , Иванчо се извинява и му разказва случката и защо е отчаян. Полицаят помислил малко взел химикалката , разглобил я и успокоил Иванчо. -Иванчо успокой се , няма да водиш баща си , а утре ще кажеш на директора и учителката , че няма малки химикалчета защото има спирала и му показал пружинката. Само днес, само сега, в България, получавате двойно повече работа, на половин заплащане! П.с. офертата важи до изчерпване на количествата! Господ отишъл в студентски град в София и решил да се разкрие на някой. Срещнал един студент и започнал: - Момче, аз искам… Студентът го прекъснал - Знам какво искаш. Купил две бутилки водка и се качили в стаята. Като изпили бутилките Господ пак започнал: - Абе момче, аз искам… Студентът пак го прекъснал: - Знам какво искаш. Излязъл от стаята и се върнал с малко трева. Като изпушили тревата Господ замаян рекъл: - Мммомчее, азз иссскам… Студентът отново го прекъснал: - Не ми казвай, аз знам. Донесъл от някъде малко хероинче и го изсмъркали. Като се съвзел Господ след известно време започнал да говори: - Момче, искам да ти кажа, че аз съм Господ. Момчето се надигнало и рекло: - Еее, яка е дрогата, нали, яка е!