Един дядо отишъл в една аптека и казал на продавачката:
- Извинете ще ми дадете ли една виагра начупена на четиричасти.
- Абе дядо тя няма да ти свърши работа трябва да я пиеш цяла. - казала продавачката.
- Не бе моме аз ми трябва като пикая да не си опикавам обувките. - отвърнал дядото.
Тъща решила да провери колко я уважават и обичат тримата й зетьове.
Поканила първия на разходка.Минали през един мост.Тя се престорила, че се подхлъзва.Паднала във водата, започнала да вика за помощ. Зетят се хвърлил и я спасил. На другия ден тъщата му подарила "Лада".
По същия начин тъщата проверила що за човек е вторият зет. И той веднага й се претекъл на помощ. На него тъщата подарила "Запорожец".
Тя поканила на разходка и третия зет. Скочила от моста, викнала за помощ, но зетят се помайвал: "На единия "Лада", на другия "Запорожец", а на мене сигурно велосипед! Я да се дави!" - помислил си той.
И тъщата наистина се удавила!
След погребението третият зет се прибрал вкъщи и изумен видял пред портата нов "Мерцедес" с бележка:
"С благодарност! От тъста!"