Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Полицай, не ме разбирате май. Тези хора в багажника за мен бяха отдавна мъртвите.
Черен хумор 2,016 прегледа
Следващ →

Още вицове

Обсъжда се какво е това "секс": Лекарят: - Това е болестно състояние - желателен е постелен режим. Профсъюзният деец: - Сексът е труд - изразходва се енергия. Интелигентът: - Това е изкуство - вижте какви гримаси, какви стонове! Полицаят: - Изкуството е за пред всички, защо тези, които правят секс се крият? Това е афера! Юристът: - Защо афера, щом и двете страни са доволни? Това е сделка. Бизнесменът: - Каква ти сделка - влагаш повече, вадиш по-малко? Това е наука! Професорът: - Що за наука е това, което студентите могат, а аз не мога? Това е война, борба между двама души! Военният: - Каква е тази война, когато едната страна през цялото време атакува, а другата страна не се брани? Отгоре на всичко, накрая атакуващия пада като убит! Сексът, това е политика - управляващите атакуват, народа е беззащитен! Но политиците да не забравят за накрая! След мач, в който е направил много пропуски Стойко Сакалиев искал да се застреля. - И какво? - Не улучил. - Ако имате повече стимули в живота си, ще превъзмогнете депресията и апатията - казва лекар на млад пациент. - Как сте със социалните контакти? - Много зле, докторе. Аз почти през цялото време си стоя вкъщи. - Не излизате ли с момичета? - Страхувам се, че не, докторе. - Не ви ли се иска? - О, иска ми се, разбира се! - Тогава защо, не го правите? - Жена ми не ми дава... Умният мъж се старае да не дава на жена си повод за обида. На умната жена за да се обиди поводи не й трябват. В разгара на семейна караница жената към мъжа: - Мислих, че си смел човек, когато се жени за мен. - Така и трябва, и моите приятели тогава мислеха същото!