Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Генко, кажи ми честно, какво изпитваш към мен? - Търпение, Искре... Огромно търпение...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Полицай, не ме разбирате май. Тези хора в багажника за мен бяха отдавна мъртвите.
Черен хумор
03.10.2017
2,016 прегледа
Следващ →
Още вицове
Обсъжда се какво е това "секс": Лекарят: - Това е болестно състояние - желателен е постелен режим. Профсъюзният деец: - Сексът е труд - изразходва се енергия. Интелигентът: - Това е изкуство - вижте какви гримаси, какви стонове! Полицаят: - Изкуството е за пред всички, защо тези, които правят секс се крият? Това е афера! Юристът: - Защо афера, щом и двете страни са доволни? Това е сделка. Бизнесменът: - Каква ти сделка - влагаш повече, вадиш по-малко? Това е наука! Професорът: - Що за наука е това, което студентите могат, а аз не мога? Това е война, борба между двама души! Военният: - Каква е тази война, когато едната страна през цялото време атакува, а другата страна не се брани? Отгоре на всичко, накрая атакуващия пада като убит! Сексът, това е политика - управляващите атакуват, народа е беззащитен! Но политиците да не забравят за накрая!
След мач, в който е направил много пропуски Стойко Сакалиев искал да се застреля. - И какво? - Не улучил.
- Ако имате повече стимули в живота си, ще превъзмогнете депресията и апатията - казва лекар на млад пациент. - Как сте със социалните контакти? - Много зле, докторе. Аз почти през цялото време си стоя вкъщи. - Не излизате ли с момичета? - Страхувам се, че не, докторе. - Не ви ли се иска? - О, иска ми се, разбира се! - Тогава защо, не го правите? - Жена ми не ми дава...
Умният мъж се старае да не дава на жена си повод за обида. На умната жена за да се обиди поводи не й трябват.
В разгара на семейна караница жената към мъжа: - Мислих, че си смел човек, когато се жени за мен. - Така и трябва, и моите приятели тогава мислеха същото!