Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Полицай, не ме разбирате май. Тези хора в багажника за мен бяха отдавна мъртвите.
Черен хумор 2,017 прегледа
Следващ →

Още вицове

Какво като сме в Европейския съюз!? Голяма част от хората все още живеят като в Съветския съюз! * - Аз съм екстрасенс. - Лъжеш, няма такива такива. - Но аз съм. - Да, бе! - Добре, намисли си едно число от едно до сто. - Намислила съм си. - Това е 35? - Невероятно... - Опитвам се обаче това да не променя живота ми. - Чакай, това е невероятно. - Да вървим, забрави какво съм ти казал. - Но... - Да вървим на кино. - Хм..хубаво. * - този трик проработва само в 1 процент от случаите, но когато се случи си струва :-) - Днешното поколение не се отличава от нашето - твърди френски психолог. - Те също порастват. Също запалват първата си цигара. Също ходят в университета. Също напускат дома. Също се женят. Също имат деца. Само, че в обратната последователност. Двама се хвалят с кучетата си: - Моето куче като дойде до вратата звъни и аз му отварям. - А пък моето не звъни... - Пуф, какво глупаво куче! - ... не, просто си има собствен ключ! Пернишки "Bayleys"(Бейлис) - голяма ракия с малка боза.