В маршрутката мъж дава инструкция по телефона:
- ...там има едно синьо ключе, сложи го на "включване". Сложи ли го? Добре....сега вляво има един червен кран, отвий го...наляво го отвий...Не! Не пипаш червения бутон?! Нали?!
- Какво става? Отоплителния сезон да не почва? - подпитва до него човек.
- Какъв отоплителен сезон?! Пратили са ми стажанти за обучение, млади специалисти ще стават.
- А къде работите, ако не е тайна?
- Що да е тайна, шеф смяна съм в АЕЦ-а...
Звъни се на вратата.
- Аз съм вашият съсед отдолу. Писнаха ми виковете на жена ви нощем:"Давай, Пешо, давай!" Не може ли да бъдете по-тихи по време на секс?
- Добре, но аз се казвам Иван и ходя нощно време на работа..