Един луд в психиатрията по цял ден стоял до някаква малка дупка в стената и гледал през нея.
По някое време един доктор решил да провери, казал му да се отмести и погледнал и той.
- Ама тук няма нищо! - казал докторът.
- Е, ти сега дойде и искаш да има, аз вече три години гледам и още нищо не съм видял…
*
- Аз съм екстрасенс.
- Лъжеш, няма такива такива.
- Но аз съм.
- Да, бе!
- Добре, намисли си едно число от едно до сто.
- Намислила съм си.
- Това е 35?
- Невероятно...
- Опитвам се обаче това да не променя живота ми.
- Чакай, това е невероятно.
- Да вървим, забрави какво съм ти казал.
- Но...
- Да вървим на кино.
- Хм..хубаво.
* - този трик проработва само в 1 процент от случаите, но когато се случи си струва :-)