Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Защо жените обичат 14-ти февруари? - Ох, знаете ли, това е толкова романтичен празник, Свети Валентин, който се е жертвал в името на любовта. Това е един древен празник, всички го отбелязват, не е като 8-ми март. Въпреки, че е и 8-ми март е хубав празник, но 14-ти февруари е много-много романтичен ден. Защо мъжете НЕ обичат 14-ти февруари? - Много е далеч от заплата.
Разни 1,899 прегледа
Следващ →

Още вицове

В адвокатска кантора \"Смит, Смит, Смит и Браун\" влиза клиент. Той на всяка цена иска да види последния от съдружниците. - Но защо не някой от семейство Смит? - пита го секретарят. - Този Браун трябва да е много умно момче, след като е успял да се вмъкне в толкова интимна компания - казва клиентът. Шерлок Холмс и д-р Уотсън се разхождат из долината. Изведнъж чуват нечовешки вой. - Какво става, Холмс? Да не е пак Баскервилското куче? - Няма нищо страшно, Уотсън. Пак дават на сър Хенри овесена каша за закуска. Защо Бойко Борисов не се жени? А как да разочарова останалите 4 милиона тръпнещи българки! Автобиография: - Ожених се за вдовица, а баща ми - за дъщеря й. Роди им се син, който ми стана внук. Но тъй като съм син на баща си, то синът му ми е и брат, и жена му ми е мащеха. Тогава майка й ми е баба. А след като жена ми ми е баба, то аз САМ СЪМ СИ ДЯДО! Eдин човечец си купил огледални ОБУвки. Отишал при ено гадже и казал:<BR>- Сега мога да ти кажа с какви гащи си.<BR>- Аре кажи ся с какви съм! - казало момичето.<BR>- Амиииииииииии - човекът си подал едната обувка под двете бедра на момичето и казал - със червени на бели точки.<BR>- Браво бе как позна?<BR>- Еми не знам.<BR>Малката решила да не си сложи гащи на другия ден и решила да отиде при него и да го пита с к’ви гащи е.<BR>- Айде сега кажи с к’ви гащи съм! <BR>Той пак си подал обувката под кълките.<BR>- Еми копеле ся ми са цепнаха обувките, не мога да ти кажа.