Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Защо жените обичат 14-ти февруари? - Ох, знаете ли, това е толкова романтичен празник, Свети Валентин, който се е жертвал в името на любовта. Това е един древен празник, всички го отбелязват, не е като 8-ми март. Въпреки, че е и 8-ми март е хубав празник, но 14-ти февруари е много-много романтичен ден. Защо мъжете НЕ обичат 14-ти февруари? - Много е далеч от заплата.
Разни 1,898 прегледа
Следващ →

Още вицове

Докторът казва на един мъж, че му остават само още 30 пъти да свърши - след това ще е пълен импотентен. Прибрал се мъжът у тях и казал лошата новина на жена си. Тя в ужас: - Само 30? Ще трябва много внимателно да се изразходват. Дай ще направим график. - Аз вече направих -отвърнал мъжът. Теб те няма в него... - Не, сега без маска на улицата няма да направя и крачка! - Може би все пак е по-добре да си сложите обувки поне?! Един мъж ходил в кръчмата и като се прибрал при жена си казал: -Женооо, жаден съм! -Ей сега ще ти дам чаша вода.. -Казах, че съм жаден, не мръсен!!! Мръсен пияница се качва в трамвая и опитва да завърже разговор с пътниците: - О-о-ох, че хубаво времето! Никой не отговаря. Пияният опитва отново: - Е да, ама май, че ще вали. То почна и да се заоблачава... Отново никои не отговаря. Пияният с утеха казвал: - Е, щом няма никой, поне да се изпикая... - Защо се разведе с мъжа си? - Отнасяше се с мен като с куче. - В какъв смисъл? - Искаше да съм му вярна.