Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Немските деца не гледат порно, защото се страхуват да не видят родителите си.
Семейни 2,889 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един адвокат притежавал кладенец и го продал на един учител. Два дни по-късно адвокатът отишъл при учителя и казал: „Господине, продадох ви кладенеца, но не и водата в него. Ако искате да използвате водата, трябва да платите допълнителна такса.“ Учителят се усмихнал и отговорил: „Да, тъкмо щях да дойда при вас. Щях да ви кажа: Вземете си водата от моя кладенец, иначе от утре ще трябва да плащате наем.“ Чувайки това, адвокатът се смаял и казал: „О, аз само се шегувах!“ Учителят отговорил с усмивка: „Вижте, вие ставате адвокати, след като ви учат учители като нас.“ Блондинка разхожда кучето си и я спира непознат. - Извинете г-жо, каква порода е кучето Ви? - Кучешка. - каза блондинката и се усмихна. Мъж се прибира късно вечерта и вижда през процепа на вратата, че вътре в къщата свети ръчно фенерче. Той веднага звъни в полицията: - Ало, полицията ли е? Има някой в къщата ми, подозирам, че са крадци! - Господине, за съжаление сега всички патрулки са заети, ще пратим екип, веднага след като някой се освободи, след час-два... Мъжът затваря слушалката и звъни отново след три минути: - Ало, пак съм аз. Тъй като нямате свободни патрулки, бях принуден да прострелям крадците сам. Когато някой се освободи, пратете с него две-три линейки да приберат труповете. След няколко минути към къщата му с пуснати сирени долитат пет полицейски коли, двора моментално се запълва с въоръжени полицаи, изплашените крадци излизат от къщата и се предават. Старшината се нахвърля върху собственика на имота: - Нали казахте, че има поне три трупа!... - А пък вие казахте, че всичките ви полицаи са заети... Не карай по-бързо от колкото може да лети ангела ти хранител. Два червея влизат в една сладкарница, за да си изберат нещо сладко. По едно време единият ококорва очи и сочи витрината: - Гледай, гледай, групов секс! А другия му вика: - Глупак, това е кадаиф бе!