Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Семейство извънземни ще установяват контакт със земята. Кацнали на една бензиностанция и мъжът слязъл, да говори с земните жители. Понеже не знаел, как изглеждат помислил колонките за бензин за хора, приближил се и почнал да говори с едната. Естествено колонката не отговаря и след половин час оня се прибира в чинията, и казва: - Ебати, тия земните жители били страшно надути, ма. Жената поглежда през прозорчето, обръща се към него и казва: - Как нема да са надути, бе. И ти да можеше, да си омотаеш оная работа два пъти около тебе и да си я мушнеш в ухото, и с тебе нямаше да може да се говори.
Разни 2,069 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една блондинка влязла в банята за да се изкъпе. Извикала своя мъж и му казала мъжо дай ми шампоан а той и отвърнал - е ти нали имаш сто в банята за какво ти е още един, и блондинката казала - е да ама тези 100 шампоана са за суха коса а моята вече е мокра. "Добър ден. Тук е телефонният секретар на Иван Петров. Ако имате лоша новина - кажете я веднага. Ако имате добра новина - изчакайте звуковия сигнал." - Комшу, цяла нощ у вас светеше. Гости ли имаше? - Не. Днес жена ми се прибира от почивка и може да ме попита защо електромерът е навъртял толкова малко докато я няма... Жена е при доктора: -Докторе, помогнете на мъжа ми. Непрекъснато си бърка в носа Доктора: - Е това не е толкова голям проблем, дори аз го правя от време на време. Жената: - Ама докторе той си бърка в носа с пръстите на краката! Телефонът звъни. - Да, моля! - Извинете, грешка. - Откъде разбрахте, че е грешка? - Моята жена никога не казва "Моля".