Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В един самолет пътували четирима души. Президент, Професор, Студент и Старец. По едно време самолетът се развалил и пилота им казал, че има само 3 парашута. Президентът грабнал първия парашут и казал: - Аз съм най-важен затова трябва да се спася. И скочил. След него професорът взел втория и казал: - Аз съм най-умен и затова трябва и аз да оцелея. И скочил. А старецът казал на студента: - Хайде, скачай с последния парашут ти си млад трябва да се спасиш, а аз вече съм си изживял годините. А студентът му казал: - Спокойно старче има два парашута, защото "умният" скочи с раницата ми!
Студентски 3,421 прегледа
Следващ →

Още вицове

Сесия в чуждестранен медицински университет. Студент на изпит явно "потъва". Великодушният професор се опитва да му помогне. Взима скалпела и го поставя в лявата страна на гърдите на студента, пред сърцето. - Кажете ми, къде ще попадна, ако срежа тук? - Как къде? В полицията, господин професор! Мъж се връща след командировка и заварва жена си гола пред теливизора. - Какво правиш, докато аз се трудя?- пита с враждебен тон той, а тя отговаря: - Слушам колко процента е паднала покупателната стойност на работната заплата в България. - Е, й? Какво правиш по въпроса? Жената сконфузена не отговаря, но съседа излиза под леглото раздразнен и вика: - Оправя ми настроението, какво да правим в тая страна, дето все сме прецакани. Какво е знаменитост? Човек цял живот се мъчи да стане известен и като успее - почва да носи черни очила и перуки, за да не го познаят. Мъж се изповядва: - Отче, съгреших. Вървя си в парка и зад един храст виждам Той и Тя. - Не е грях, чедо. Това е нормално. Не се притеснявай! - Да, ама зад друг храст видях Тя и Тя. - И това не е грях. - Ама зад третия храст видях Той и Той. - Ех, синко… а ако беше дошъл преди пет минути, щеше да видиш Аз и Аз. Майката: - Е, Иванчо, как се държа баща ти с теб, докато бях в командировка? Иванчо: - Много добре, мамо. Всяка сутрин татко ме взимаше с него на езерото, ние плувахме с лодка до средата на езерото и след това аз се прибирах с плуване до брега. Майката: - О Боже! Ама това е много голямо езеро! Иванчо: - А, не се впечатлявай, мамо. Аз си плувах много добре. Трудното беше само докато се измъкна от чувала...