Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Борд 1213 вика диспечера, горивото ни е на нула, всички прибори отказаха, ние падаме!!! - Какво си се развикал? Чуваме те. И те зачерквамееее...
Професионални 3,262 прегледа
Следващ →

Още вицове

Преди години Бойко Борисов и Алексей Петров не знаеха, как да избегнат боя един с друг, и накрая измислиха - станаха политици. Самолета излита. Пилота приветства пътниците по радиото: -Добре дошли на борда, аз съм вашият капитан, приятно пътуване... След това, обаче забравя да изключи уредбата и започва разговор между него и помощника: -Е, е две седмици на твърда земя, така съм загорял, сега като си пийна кафето ще повикам някоя стюардеса да ни врътне по една свирка. Естествено това се чува в салона и всички са шокирани, особено стюардесите. Една се затичва по алеята към кабината, за да предупреди, че уредбата е все още включена. Препъва се, изправя се запъхтяна и една баба от съседната седалка я хваща за ръката и я успокоява: -Не бързай чедо, сигурно още не са си изпили кафето пилотите! При доктора на слаботелесните се звани от стаята на Пено: - Доктореее... в стята ми има комар... Докторът тръгнал към стаята, но преди да отвори вратата, от вътре чул: - Оххоооо, ти и ръце ще извиваш значии... В малко бистро влиза младия сваляч Белия Тигър и се приближава до масата на Дамата с Кученце с която има среща от Нета... -Ах какво хубаво куче имате, а умно ли е? В отговор тя казава на кучето: -Ото качи се на масата и то се качва... После тя казва Ото слез от масата и то слиза.. Заитересован младежа пита -А свирки може ли.. Дамата казва: -Ото направи свирка на господина Кучето само я поглежда и непомръдва..Тя повтаря заповедта но Ото разсеяно се почесва с лапа зад ухото.. -Ото за последен път ти показвам как се правят свирки казва на кучето и се захваща с показното... за радост на потребителя.. Половината от нашите грешки в живота идват от чувства там, където сме длъжни да мислим и от мисли там, където трябва да чувстваме.