Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вървят един напушен, един на extazy, един на хероин и един чист. Напушения: - Момчета как ще минем през тая стена? Аз викам да я прелетим. На extazy: - Аз викам да минем направо през нея. На хероин: - Аз викам да пропълзим под нея. Чистия: - Абе момчета каква стена? :P
Други 1,841 прегледа
Следващ →

Още вицове

Човек си копае на нивата. Към него тича съседът и крещи: - Жена ти умряяяя...преди пет минути умря... Оня продължава да копае. Съседът се приближава. - Чу ли? - Да! - Ми утре е погребението, няма ли да идеш? - Първо работата, после удоволствието. На другият ден, след като свършил работата, мъжът отива на гробищата. Намира гробът на жена си, сяда пред него и започва да говори: - Защо ме оставиии, защо ме напуснаааа, искам да се върнеш..... Изведнъж някаква къртица започнала да надига пръстта от гроба. Оня както си нареждал, скочил и почнал да затиска с крак надигнатото и да вика: - Стига ма, ти от майтап на разбираш ли, ма... - Докторе, пиша писма сам на себе си. - И кога го направихте за последен път? - Вчера. - А какво пише в него? - Не знам, още не съм го получил… Ресторант "Карма". В ресторанта няма меню. Просто ти носят това, което заслужаваш. Пиянството на мъжа е пропорционално на красотата на жената. Толкова добри момичета, а мен все към лошите ме влече...