Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Скъпа, а защо веднага не каза, че си такава кучка??? - Изненадааа!!!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Щом като е широкоизвестен факт, че в полицията има и честни служители, то защо не им дадат униформи с друг цвят, за да може да ги различаваме.
Бисери
03.10.2017
3,149 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж заминавал на продължителна командировка и поръчал на сина си да следи майка си, и ако при нея дойде някой мъж да кърти по една дъска от оградата. Връща се след време и се зарадвал - оградата била цяла. След вечеря жена му заразказвала: - Докато те нямаше вкъщи всичко беше наред. Само дето някакъв глупак потроши цялата ограда, та се наложи три пъти да я сменям.
Млад моряк пита боцмана: - Често ли потъват кораби като нашия? - Не, не често. Само по веднъж...
Българина, румънеца и сърбина се обзаложили кои може да пренесе повече дини от точка А до точка Б. Пръв започнал сърбина: Аз мога да пренеса 2 дини под мишниците. Румънеца казал: Аз ще пренеса 3 дини, 2 под мишниците и 1 на главата. Дошъл ред на българина: Аз ще пренеса 5 дини. Как 5 дини? зачудили се другите двама. Много просто, 2 под мишниците и румънеца с 3те дини на к/ура ми.
- Защо по воланите на коли, управлявани от блондинки има червило. - Ами защото се опитват да НАДУВАТ клаксона!!!
Един депутат излязъл на лов в балкана, обаче се спуснала мъгла и той се изгубил. Лутал се той насам - натам и срещнал един пастир със стадото си и го попитал: - Извинете, бихте ли ми посочили пътя към хижата? - Може, обаче ако позволиш да те опъна един път отзад. - Ааа, ти, луд ли си бе? Ти знаеш ли кой съм аз? По - скоро ще замръзна тук в планината, но не давам! - Е, твоя воля - казал пастирът и тръгнал. Депутатът тръгнал сам да търси пътя, но като се поотдалечил малко, поразмислил и си казал: - Абе, я да се върна аз при пастира. Ще ме наебе един път и какво толкова, поне ще остана жив. Върнал се той при пастира и се споразумели. Правили те каквото правили и пастира му показал пътя кам хижата. На другия ден депутатът се събудил, побутнал жена си и я попитал: - Мило, я погледни през прозореца навън, има ли мъгла? Тя погледнала и му отвърнала: - Да, мило, има и то доста гъста. А депутатът отвърнал: - Ех и днес ще изгорят доста ловджийски дупета...