Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Щом като е широкоизвестен факт, че в полицията има и честни служители, то защо не им дадат униформи с друг цвят, за да може да ги различаваме.
Бисери 3,149 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж заминавал на продължителна командировка и поръчал на сина си да следи майка си, и ако при нея дойде някой мъж да кърти по една дъска от оградата. Връща се след време и се зарадвал - оградата била цяла. След вечеря жена му заразказвала: - Докато те нямаше вкъщи всичко беше наред. Само дето някакъв глупак потроши цялата ограда, та се наложи три пъти да я сменям. Млад моряк пита боцмана: - Често ли потъват кораби като нашия? - Не, не често. Само по веднъж... Българина, румънеца и сърбина се обзаложили кои може да пренесе повече дини от точка А до точка Б. Пръв започнал сърбина: Аз мога да пренеса 2 дини под мишниците. Румънеца казал: Аз ще пренеса 3 дини, 2 под мишниците и 1 на главата. Дошъл ред на българина: Аз ще пренеса 5 дини. Как 5 дини? зачудили се другите двама. Много просто, 2 под мишниците и румънеца с 3те дини на к/ура ми. - Защо по воланите на коли, управлявани от блондинки има червило. - Ами защото се опитват да НАДУВАТ клаксона!!! Един депутат излязъл на лов в балкана, обаче се спуснала мъгла и той се изгубил. Лутал се той насам - натам и срещнал един пастир със стадото си и го попитал: - Извинете, бихте ли ми посочили пътя към хижата? - Може, обаче ако позволиш да те опъна един път отзад. - Ааа, ти, луд ли си бе? Ти знаеш ли кой съм аз? По - скоро ще замръзна тук в планината, но не давам! - Е, твоя воля - казал пастирът и тръгнал. Депутатът тръгнал сам да търси пътя, но като се поотдалечил малко, поразмислил и си казал: - Абе, я да се върна аз при пастира. Ще ме наебе един път и какво толкова, поне ще остана жив. Върнал се той при пастира и се споразумели. Правили те каквото правили и пастира му показал пътя кам хижата. На другия ден депутатът се събудил, побутнал жена си и я попитал: - Мило, я погледни през прозореца навън, има ли мъгла? Тя погледнала и му отвърнала: - Да, мило, има и то доста гъста. А депутатът отвърнал: - Ех и днес ще изгорят доста ловджийски дупета...