Борец звъни в полицията. Ядосано казва на дежурния полицай:
- Обрали са ми колата! Елате да видите! Няма ми таблото, няма ми волана, няма ми скоростния лост и педалите ги няма.
- Добре ще ви изпратим хора да огледат.
....след един час пак звъни в полицията:
- Абе дежурния, недейте да идвате, аз съм се объркал, седнал съм на задната седалка.
Добре подпийнал шофьор се прибира и на магистралата го спира полиция. Полицая се приближава към колата и казва на шофьора да слезе от колата и да го придружи до полицейския автомобил. Полицая усеща че шофьора си е подпийнал и му казва:
- Госпогине, вие сте пили!
- Категорично НЕ! - отговаря шофьора.
- Ама как да не сте пили господине, аз ви усещам! - заявява полицая.
- Абе не съм пили бе господин полицай, вий сте пили аз съм ОРЕЛ...