Майк Тайсън излиза отново на ринга. За негов съперник е избран най-силния боксьор, но в последния момент той се отказва, защото го е страх и няма да излезе на ринга. Огранизаторите се чудят какво да правят. Публиката чака, има нужда от съперник.
Научили, че на близост на пазара имало местен касапин. Казали му:
- Учайствай един рунд, ще ти дадем 500 000 долара.
Касапинът се съгласил.
Битката започвала. Тайсън вкарал право кроше, после ъперкът и т.н. Касапинът удържал целия рунд. Всички в шок. Организаторите му казали:
- Дръж още един рунд и ще ти дадем един милион долара.
Издържал рунда. Всички в шок. Нова оферта:
- Участвай още един рунд - 3 лимони долара.
Касапинът:
- Не, не мога повече, сега ще го нокаутирам!
Всички животни решили да си направят пътешествие по морето... Видяла лисицата папагала, че скача по палубата и го попитала:
- А бе, Поли ти що скачаш?
- Скачам щот съм дупе.
На Лиса и се приискало и тя да е дупе и започнала и тя да скача. Дошла баба Меца и като ги видяла ги попитала:
- А бе, вие защо скачате?
- Скачаме щото сме дупета.
Баба Меца не останала по назд и тя заподскачала. Дошъл слонът и ги попитал:
- Ей, кво правите вие?
- Скачаме щото сме дупета.
Слонът започнал да скача, корабът почнал да потъва, всички животни почнали да се давят, само папагалът полетял и им казал:
- Аре, са щом сте дупете летете!