Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Всички животни решили да си направят пътешествие по морето... Видяла лисицата папагала, че скача по палубата и го попитала: - А бе, Поли ти що скачаш? - Скачам щот съм дупе. На Лиса и се приискало и тя да е дупе и започнала и тя да скача. Дошла баба Меца и като ги видяла ги попитала: - А бе, вие защо скачате? - Скачаме щото сме дупета. Баба Меца не останала по назд и тя заподскачала. Дошъл слонът и ги попитал: - Ей, кво правите вие? - Скачаме щото сме дупета. Слонът започнал да скача, корабът почнал да потъва, всички животни почнали да се давят, само папагалът полетял и им казал: - Аре, са щом сте дупете летете!
Животни 3,114 прегледа
Следващ →

Още вицове

Млада жена се оплаква на доктора: - Просто не знам какво става с мен. Щом изпия чашка алкохол и веднага започвам да изпитвам невероятна нужда от секс. - Добре, ще обсъдим вашата болест. Но нека преди това изпием по чашка... Как можеш да ядосаш продавачка в МОЛ? – Като си покажеш главата от пробната и й кажеш, че е свършила тоалетната хартия! - Защо обичаш да гледаш мачове? - Вкъщи жената ми крещи, в работата шефът ми крещи, а на мача аз крещя на всички! "Излизаме с жената от магазина, а отпред стои мъничко котенце. Жена ми с умиление казва: -О, колко е сладичко! Дай да му откъснем главата!" Хората наоколо с ужас се обърнаха и ни гледаха с отвращение, докато не извадихме рибата от торбичката..." Из дневника на поручик Ржевски: "Днес за пръв път целунах Наташа Ростова по бузата, но тя толкова силно си стисна краката, че направо ми сплеска члена!"