Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Млад писател споделя с колега: - Ура! Ще получа пет долара за последния си разказ! - От кого? - От пощата, защото ми изгубили писмото, с което го пращах до редакцията.
Разни 1,788 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Какво казва гинекологът след работа? Ами казва: - Най-после лица! Отишъл един мъж в една кръчма и почнал да запива доста сериозно. След 5-тата ракия забялязал, че в единия ъгъл на крачмата има едно канарче, което много му харесало. Извикал той сервитьора и го попитал. - Колко струва това канарче. - Ами господине много е скъпо. - Е скъпо, скъпо, колко скъпо. - Еми 200 лв - А еми добре тогава, опечето го. Сервитиора се учудил, но решили да го опекат. Опекли го те и казали на клиента. - Господине, канарчето е опечено. - Добре, много хубаво. Значи викате 200 лв, така ли? - Да господине, казахме ви, че е скъпо. - Добре тогава, отрежете ми за 2 лева. Нейната привлекателност беше доста съмнителна, даже след втората чаша... Мис Евро 2012 си е сложила силикон. Видях снимки на новите й неща и ще кажа: "Еее, ама може ли такова нещо!" Толкова лошо са поставени, едната гледа към Полша, а другата към Украйна! Две мутри гледали екшън. Точно преди решаващия момент, когато един от главните герои трябвало да скочи от петия етаж на сграда, за да се спаси от преследвачите, единият натиснал паузата и казал: - Пешо, хайде да се хванем на бас. Аз казвам, че тоя няма да скочи! - Ще скочи, бе Данчо, няма на къде. Ще видиш!!! - и се хванали на бас. Героят скочил. Спечелилият си прибрал парите, но след малко казал: - Виж кво, аз тоя филм съм го гледал, така че, вземи си парите. - Брато, и аз съм го гледал ама си мислех, че втори път няма да се осмели.