Полицай: Къде живееш?
Аз: С мама и тати.
Полицай: А къде живеят мама и тати?
Аз: С мен.
Полицай: Къде живеете всички?
Аз: Заедно вкъщи.
Полицай: Къде е къщата ви?
Аз: След къщата на съседите.
Полицай: А къде е къщата на съседите ви?
Аз: Ако ти кажа, няма да ми повярваш!
Полицай: Кажи!
Аз: До нашата.
Двама приятели си говорят:
- Знаеш ли защо презрелите зелки се цепват отгоре?
- Не.
- Ами и на тебе да ти наврат такъв чеп у задника и ти ще цъфнеш, като нея.