Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Станка и Пенка баби на по 80-90 години стояли на една пеика и си плетяли! Станка пита Пенка: - Как си Пенке? Пенка отвърнала: - Добре съм Станке! После Станка попитала: - Пенке ма, твоите внуци ще доидат ли ма!? После последвало малчание!? - Пенке, Пенке???
Семейни 3,088 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една сутрин старият ходжа се събужда и какво да види: оакал дънцето. Старост, нерадост. Хубаво, ама ще му отиде авторитетът... Какво ще каже ханъм? - Вай, аллах - завайкал се той. - Какво стана, ходжа? - събудила се ханъм. - Какъв сън сънувах! - Какъв? - Сънувах, че на върха на джамията има дълга, дълга игла. На иглата - яйце. На яйцето - тепсия. А в тепсията съм седнал аз и се люлея - ха натам, ха насам! - Вай, вай, ходжа - викнала ханъм. - Аз да бях, щях да се насера! - А! - рекъл ходжата. - Анджък! Три мравки си вървели една зад друга. Първата мравка казала: - Пред мен няма мравки, зад мен има две мравки. Втората казала: - Пред мен има една мравка и зад мен има една мравка. Третата мравка казала: - Пред мен няма мравки и зад мен няма мравки. Какъв е извода от това? - Че третата мравка мила мравка лъжец. Отива тъжен евреин при равина и му казва: - Рави! Толкова съм беден, толкова съм беден! ! Дори мляко нямам... Равинът: - Достатъчно, синко, не говори повече! Върви си в къщи, ще има мляко. След два дни същият евреин тича при равина и крещи: - Рави! Появиха ми се женски гърди и мляко даже имат, но аз не те помолих за това! Равинът: - Какво да се прави, синко! Такъв народ сме - по-скоро ще сътворим чудо, отколкото да дадем пари! Тост: "Да пием за нашите врагове, на които Господ да даде и коли, и гаражи, и големи апартаменти, и вили. И навсякъде да имат телефони, и постоянно да звънят на полицията, на противопожарната охрана и в "Бърза помощ" - Абе, Гошо, не се съобразяваш, пиеш безразборно ! - Тъй ли? Като поизтрезнея, ще се напия планово !