Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Стигне ли се дотам, че админ или военен да имат работа, нещата вече са яко осрани....
Бисери 3,223 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две приятелки си говорят: - Върза ли мартеничка на твоя приятел? - Не...вързах му тенекия, а той вързал кънките от мъка... Нека жените да мислят, че те са глава на семейството. Така по-лесно се управляват. Из обяснителна реч на бракоразводно дело: Напуснах я, защото ми омръзна да ходя с непрани ризи, мръсни слипове и незакърпени чорапи да те е срам да се съблечеш пред другите жени! Една еврейка влязла във зоомагазин. Видяла един много красив папагал. Но продавачката и казала -Този папагал е бил във публичен дом! Нищо, вземам го. Закарала го у дома си а папагалът -Аааа, нов бардак нова мадам! Прибрали се дъщерите и от училище папагала -Ааааа, нов бардак, нова мадам и нови момичета! Прибрал се и мъжът и от работа а папагалът -Ааааа, нов бардак нова мадам, нови момичета, стари клиенти -Здрасти Исак! Две мравки решили да си направят малка разходка из някоя полянка и да си полегнат малко на теферич. Едната казала: - Аз ще си взема една бутилка спрайт, ще си лежа и щи си правя кефа. - Аз пък ще си взема един касетофон с една касетка с оная песен, нали я знаеш "I feel good" и аз да си правя кефа. Отишли те, легнали на полянката, след малко се сетили да си вземат спрайта и касетофона, обаче нещата им ги нямало. След малко от едно храстче излязла друга мравка и казала, оригвайки се: - I feel good!!!