Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Черен и бял войник се къпят в банята. Белият забелязва, че както и той черният има татуировка на оная работа, от която се вижда "We...y". - И твоето гадже ли се казва Wendy? - Не, на моя пише "Welcome to Jamaica and have a nice day".
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Ало, къде си? - На работа. - Не лъжи, чувам силна музика и пиянски гласове! - А дали да те подсетя, че съм барман!
Професионални
03.10.2017
3,085 прегледа
Следващ →
Още вицове
При ядрен взрив се опитвайте да поемете колкото се може повече радиация със слабините си. След 5 минути и 12 секунди члена ви започва да свети.
Студентски стол. Един студент казва на готвачката: - Моля, дайте ми два кремвирша! - Милионер такъв! - започва да роптае опашката. - И шестнайсет вилици! - добавя студентът.
Влиза един пияница в ресторант. Поръчва си няколко водки. На петата келнерът го пита: - Господине, 5 водки са малко много. Как ще се приберете вкъщи? - Еййй, момче, не се притеснявай - с кола съм.
- Госпожице, а ще се съгласите ли с мен да вечеряте? - Така направо! Може, като за начало да станете от леглото и поне едно кафе да направите?
Един селянин гледал зайци, а съседът му имал злобно куче. Един ден първият се хвали на комшията: - Ей, ако знаеш само какъв заек си купих! Шампион! Красавец! След няколко дена другия излиза на двора и какво да види - кучето му захапало заека за врата... Заекът цял в кръв и кал, мъртъв... Ами сега? Огледал се човекът, видял че комшията го няма, измил заека, прескочил оградата и го подхвърлил в зайчарника. Прибрал се и зачакал. По някое време съседът се прибрал и - право в зайчарника, да си нагледа добитъка. Излиза от там блед като платно, тича при съседа и заеква: - Д-д-д-д-ай ед-д-д-на ракия. - Защо, какво става? - Вчера най-хубавия ми заек умря и го зарових, а сега се е върнал в зайчарника.