Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Ало, къде си? - На работа. - Не лъжи, чувам силна музика и пиянски гласове! - А дали да те подсетя, че съм барман!
Професионални 3,085 прегледа
Следващ →

Още вицове

При ядрен взрив се опитвайте да поемете колкото се може повече радиация със слабините си. След 5 минути и 12 секунди члена ви започва да свети. Студентски стол. Един студент казва на готвачката: - Моля, дайте ми два кремвирша! - Милионер такъв! - започва да роптае опашката. - И шестнайсет вилици! - добавя студентът. Влиза един пияница в ресторант. Поръчва си няколко водки. На петата келнерът го пита: - Господине, 5 водки са малко много. Как ще се приберете вкъщи? - Еййй, момче, не се притеснявай - с кола съм. - Госпожице, а ще се съгласите ли с мен да вечеряте? - Така направо! Може, като за начало да станете от леглото и поне едно кафе да направите? Един селянин гледал зайци, а съседът му имал злобно куче. Един ден първият се хвали на комшията: - Ей, ако знаеш само какъв заек си купих! Шампион! Красавец! След няколко дена другия излиза на двора и какво да види - кучето му захапало заека за врата... Заекът цял в кръв и кал, мъртъв... Ами сега? Огледал се човекът, видял че комшията го няма, измил заека, прескочил оградата и го подхвърлил в зайчарника. Прибрал се и зачакал. По някое време съседът се прибрал и - право в зайчарника, да си нагледа добитъка. Излиза от там блед като платно, тича при съседа и заеква: - Д-д-д-д-ай ед-д-д-на ракия. - Защо, какво става? - Вчера най-хубавия ми заек умря и го зарових, а сега се е върнал в зайчарника.