БАБА НЕТКА: Чатке, как си ма, какво праят децата?
БАБА ЧАТКА: Аа, не съм ги чула ...още днес. Сутринта само си проверих пощата, ама после имах работа. Трябваше да рефрешна кочината на прасето и да изхвърля рисайкъл бин-а. Цял ден сърфирам по двора. Ама надвечер ще си пусна скайпа и ще си чатна с моите.
БАБА НЕТКА: Ааа, добре ще направиш. Аз пък днес цял ден стоя на компа. Трябваше да даунлоудна ябълките от градината на двора и да максимизирам жилетката на дядото, че му е утесняла. Ама намерих едно място в нета, дека дават голи юзъри. Червих се, червих се, ама три часа ги гледах!
БАБА ЧАТКА: Ауу, Нетке. Ми да ми пратиш линк у скайпа, че да ги видя и аз. От момиче гол юзър не съм виждала! Дядото вече за нищо не става. Съвсем му се е разхлопало флопито и Рамът не му стига. А да не говорим, че хард дискът му вече изобщо не е хард.....
Двама били в командировка. В хотела спели в една стая. Последната вечер от престоя си в хотела се натряскали много здраво. На сутринта единия казал:
- 1 на 0!
- Какво 1 на 0?
- Ами снощи ти като се напи, заспа и аз те опънах от зад.
Другия преглътнал тежко, но си замълчал. След един месец двамата пак били в командировка. В хотела отново били настанени заедно. Последната вечер пак се напили и на сутринта:
- 1 на 1!
- Какво 1 на 1?
- Ами снощи ти се напи и заспа като пън, а аз те опънах от зад!
- Абе, идиот! Аз миналия път се пошегувах!
- ..... ами......тогава 1 на 0 - радостно възкликнал другия.