Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Плачеш ли? - Не, просто нощем режа лук в леглото...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Монтирам шпионки на всякакви гардероби и шкафове.
Разни
03.10.2017
2,283 прегледа
Следващ →
Още вицове
Чапай и Петка бягали от белите.По едно време видяли кладенец и решили да скочат в него за да се скрият и от вътре се чуло: Чапай: - Петка.... Петка: - Млъкни, че ще ни хванат! Чапай: - Петка, на какво мирише кръвта? Петка: - Абе, сега ли намери да ме питаш такива глупости? И така минало време и Чапай все питал Петка на какво мирише кръвта..... На края Петка се ядосъл и казал на Чапай: - НА ЛАЙНА МИРИШЕ! Петка: - Боже мой знаех си, че са ме ранили...
Един оптимист казал на приятеля си: - Усмихни се, зарадвай се! Можеше и да е по - лошо. Онзи се усмихнал, зарадвал се, и наистина: станало по - лошо.
Доктор към пациентка: - Да-а-а...Нещо не ми харесвате... - И Вие докторе не сте някой красавец!
В училище, след час по физическо, 11-годишни момичетата се събличат. Едната забелязва нещо и сочейки между краката на съученичка казва: -Косми? ? ! -Да, а ти какво си помисли – не без гордост отвръща другата. -А, не ти ли пречат на секса?
Преподавателят по право влиза за първа лекция. Първото, което прави, е да попита за името на студента на първия ред: – Как се казвате? – Нелсън. – Веднага напуснете залата и никога повече не се връщайте! – заповядал той. Нелсън бил объркан. Преподавателят заплашително тръгнал към него и той бързо събрал нещата си, станал и напуснал учебната зала. Всички били уплашени и ядосани, но никой не казал нищо. – Много добре! Да започваме. За какво са законите? – попитал преподавателят. Студентите все още били уплашени, но бавно започнали да отговарят на въпроса. – За да има ред в нашето общество. – Не! – За да може хората, които правят злини, да плащат за действията си. – Не! Не! Някой знае ли отговора на този въпрос? – За да възтържествува справедливостта – отговорило срамежливо едно младо момиче. – Най-накрая! Справедливост! Какво е справедливост?!! Всички студенти вече започвали да се ядосват на отношението на преподавателя. Продължили обаче да отговарят. – Да се защитават пpaвaта на хората... – Добре, добре. Пробвайте пак! – Да се прави разлика между доброто и злото, да се награждават тези, които постъпват правилно… – Добре... е, отговорете на следния въпрос: правилно ли постъпих, когато изгоних Нелсън от лекцията? Всички се смълчали, никой не отговорил. – Искам единодушен отговор! – Не! – всички студенти отговорили в един глас. – Може ли да кажем, че постъпих несправедливо? – Да! Да! – Защо тогава никой не направи нищо по този повод? Защо искаме зaкoни и пpaвила, ако нямаме вoлята да ги пpaктикyвaме? Всеки от вас има зaдължeнието да гoвори, когато стане cвидeтел на нecпpaвeдливост. Не пpaво, а зaдължeние! Всички вие! Всички вие! Никога повече не мълчете! И идете да извикате Нелсън. Между другото, той е вашият преподавател, аз водя друга дисциплина. И знайте, че когато не зaщитaваме пpaвата си, гyбим дocтoйнcтвoто си, а дocтoйнство не може да се дoгoвaря!