Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мутра и негов приятел се срещат пред една закусвалня. Приятелят пита мутрата: - Ти какво правиш тук? - Абе, не мога да си купя баничка, два пъти влизам и всеки път ми дават оборота!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Гледайки новините - всичко е толкова зле на този свят, че се съмняваш че още си жив и мислиш: - Може вече да съм в ада.
Разни
03.10.2017
1,738 прегледа
Следващ →
Още вицове
Каубой и индианският му водач препускат из прерията. По някое време спират, индианецът се ослушва и казва: - Апахите идват от запад. - Какво ще правим? - На изток! Пак препускат. Пак спират. - Команчите идват от изток! - Ами сега? - На север! След време пак: - Сиуксите идват от север. - Какво ще правим? - На юг! Пак бягат. Пак спират. - Навахите идват от юг. - И какво ще правим сега? Индианецът се замисля и казва: - Какво имаш предвид като казваш "ние", бледолики?
Момиче казва на зъболекаря: - Предпочитам да родя, отколкото да ми вадят зъб. - Решавай по-бързо какво точно искаш, че да знам кой инструмент да използвам - отвърнал зъболекарят.
- Дай назаем малко пари? - За какво? - Абе разбих един прозорец на работата, трябва да го плащам... - Какъв прозорец? - Деветдесет и пети... На екрана на компютъра пишеше "Windows 95", чаках го цял час да мръдне нещо, не мръдна и като се ядосах и го ритнах...
Седяли двама пенсионера на една пейка в парка. Единят се оплакал на другия: -Ех, наборе! Едно време, като хапнех едно парченце шоколад и после чуках по цяла нощ. А сега и цяла кутия шоколадови бонбони да изям...нищо не става! Приятелят му го потупал съчувствено: -Така е наборе, шоколада вече не го правят същия..
Кои са любимите цветя на мъжа? Омайниче,мушкато и бегония.