Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Гледайки новините - всичко е толкова зле на този свят, че се съмняваш че още си жив и мислиш: - Може вече да съм в ада.
Разни 1,738 прегледа
Следващ →

Още вицове

Каубой и индианският му водач препускат из прерията. По някое време спират, индианецът се ослушва и казва: - Апахите идват от запад. - Какво ще правим? - На изток! Пак препускат. Пак спират. - Команчите идват от изток! - Ами сега? - На север! След време пак: - Сиуксите идват от север. - Какво ще правим? - На юг! Пак бягат. Пак спират. - Навахите идват от юг. - И какво ще правим сега? Индианецът се замисля и казва: - Какво имаш предвид като казваш "ние", бледолики? Момиче казва на зъболекаря: - Предпочитам да родя, отколкото да ми вадят зъб. - Решавай по-бързо какво точно искаш, че да знам кой инструмент да използвам - отвърнал зъболекарят. - Дай назаем малко пари? - За какво? - Абе разбих един прозорец на работата, трябва да го плащам... - Какъв прозорец? - Деветдесет и пети... На екрана на компютъра пишеше "Windows 95", чаках го цял час да мръдне нещо, не мръдна и като се ядосах и го ритнах... Седяли двама пенсионера на една пейка в парка. Единят се оплакал на другия: -Ех, наборе! Едно време, като хапнех едно парченце шоколад и после чуках по цяла нощ. А сега и цяла кутия шоколадови бонбони да изям...нищо не става! Приятелят му го потупал съчувствено: -Така е наборе, шоколада вече не го правят същия.. Кои са любимите цветя на мъжа? Омайниче,мушкато и бегония.