Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Празнуваш ли Св. Валентин? - Не. - А Трифон Зарезан? - Не, няма какво да зарежа. - Сериозно? Имаш кола, работа, жена, две деца, котка - и се оплакваш, че няма какво да зарежеш?!
Бисери 2,697 прегледа
Следващ →

Още вицове

Телефонно обаждане в пожарната: - Ало, пожарната ли е? - Да. - Слушайте сега да ви разправя за какво става дума… Значи, преди три години имаше у нас един купон. Един приятел донесе трева. Свихме цигарки, повечето я изпушихме. Обаче оставихме малко и посяхме в една саксия. - И какво? - Порасна голяма, даде реколта и на следващата година пушихме от нея. После я преместихме в една голяма саксия от фикус и я сложихме на терасата. - Е? - А миналата година пак правихме един купон. И един идиот да вземе, че да ритне саксията от терасата… - Е? - Ами всичко се разпръсна из двора, обаче взе, че се хвана долу в пръстта и сега целия ни двор е обрасъл с тая трева. - Абе ние тука сме пожарна, за какво ми ги разправяш тия неща? - Именно! Искам да ви кажа, като идвате да гасите пожара да не изпотъпчете тревата в двора! Хванал един мъж златната рибка, и казва му тя с човешки глас: — Пусни ме, моля, а в замяна ще ти изпълня три желания! Мъжът помислил и казал: — Първо: искам да спрат да ме безпокоят алкохолни халюцинации. Втори:… оп-па, а къде изчезна, златна рибке??? - Ало, такси! Свободен ли сте? - Не, госпожо, женен съм. Съдят шофьор, згазил 52-ма души. Съдията пита: - Подсъдими, Обяснете ми как оспяхте да направите това? - Нямах лоши намерения. Ето какво се случи: Карам си аз по един тесен път. Спирачките отказаха и виждам че от едната страна на Пътя вървят 50 човека а от другата 2-ма. И тъй като не съм изверг да прегазя 50 души, избрах двамата. Тъкмо згазих единия, Когато втория, Мръсникът му с мръсник побегна на другата страна... Полицай отиват на мястото на пътно-транспортно произшествие. Гледат преобърната кола, а до нея седи блондинка и нервно пуши. - Какво стана? - пита един от полицаите. - Ами карам си аз, не бързам, никого не изпреварвам, изведнъж гледам елхичка, аз наляво, елхичката и тя наляво, аз надясно, елхичката и тя надясно, пак наляво, елхичката и тя наляво… За да не се ударя в елхичката, взех че се преобърнах в канавката… Полицаят: - Ква елхичка бе? Тука в радиус десет километра няма едно дърво. Блондинката: - Имаше елхичка! С очите си я видях! В това време вторият полицай оглежда колата и крещи: - Ква елхичка ма, това е освежителят, дето ти виси на огледалото…