Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Попитали група ученици: - Кажете три неща, които харесвате в училище? - Юни, юли, август...
Ученически 3,143 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бай ганьо българина, турчина и американеца били в един самолет. Американеца хвърлил една кола. Другите го попитали. - Защо я хвърли. Той казал. - Ние в америка си имаме много коли. Турчина пък хвърлил една джамия. Като го попитали защо я хвърля той казал. - В Турция си имаме много такива. Най-накрая българинът хвърлил един мангал и казал. - А ние в България си имаме най много такива. Урок по химия. Лабораторно упражнение. Учителката пита: - И така, деца, какво получихте? Марийке? - Някаква бяла течност. - Браво, шест. А ти, Петърчо? - Моята е малко жълтеникава. - Почти си се справил, пет. А ти, Иванчо? - Нещо кафяво тука бълбука. - Двойка. Целия клас - ЗАЛЕГНИ! Жена пита мъжа: - Защо лежат тези скъсани пари тук? - Ами стара е банкнотата и се е скъсала. Но няма тиксо вкъщи, за да я залепя. А за да купя тиксо, трябват пари. А парите са скъсани, трябва да се залепят първо. Та затова си и лежат... Италианец се хвалел на евреин: - При разкопки в Рим бе открит кабел и учените допуснаха, че още тогава сме имали телефони! Евреинът отговорил: - А при разкопки в Йерусалим не беше открито нищо. Учените допуснаха, че тогава вече сме имали мобилни телефони! Руснак и американец разговарят за автомобили. - Когато съм в добро настроение,- казва американецът,- предпочитам да карам коли в светли цветове. Ако съм претоварен или имам много проблеми, избирам тъмна кола. А когато съм на почивка в чужбина - избирам кола в ярки, празнични цветове! - При нас всичко е по-просто,- отвръща му руснакът,- ако настроението ми е прекалено добро, се возя в кола със синя лампа. Ако се чувствам зле - предпочитам светла кола с червен кръст. А в чужбина също съм ходил, но само с танк.