(немски хумор)
Вече няколко дни вали, моята съпруга е страшно депресирана, стои и постоянно и гледа през прозореца. Ако продължи още да вали ще се наложи да я пусна вътре.
Немско семейство си говори:
- Представи си, фрау Майер паднала на леда на улицата!
- Какъв ужас!
- И при това много се контузила...
- Какъв ужас!
- Но са намерили добър хирург...
- Интересно...
- И сега изглежда, както преди!
- Какъв ужас!