Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Немско семейство си говори: - Представи си, фрау Майер паднала на леда на улицата! - Какъв ужас! - И при това много се контузила... - Какъв ужас! - Но са намерили добър хирург... - Интересно... - И сега изглежда, както преди! - Какъв ужас!
Разни 2,061 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама наркомани се разхождат по улицата, но виждат патрулка и единия казва на другия: - Усмихни се, патрулка!!! След 5 минути пак му казва: - Стига си се усмихвал. Вече сме в патрулката. Жената: - Скъпи, мисля, че в къщата има крадец. Мъжът: - Аз какво да направя?! - Събуди кучето! - Как може да се биеш, като носиш очила? - В началото внимателно гледам, а после бия по памет. Син пита баща си „Тате, съседа отгоре получава 500 лева заплата, а едва свързва двата края, съседа отдолу получава 800 лева, а няма кабелна телевизия, ти получаваш 300 лева, а си имаме всичко, луканка, телевизор, кабелна, видео, DVD, как стават тия работи?”. Баща му отговаря „виж сега сине, аз си имам една вълшебна палка. Като замахна с нея всичко се оправя”. Сина поискал палката, но на следващия ден започнал отново „тате, цяла нощ махах, нищо не стана!”. Баща му „а ти каза ли вълшебните думи сине?” „Какви думи?” „Всички документи и талони за проверка!” В лудницата. Викат Петров при доктора: - Браво! Днес спасихте приятеля си Гошо от удавяне в банята! Това показа, че цените живота и вече не сте луд, ще ви изпишем. Лошото е, че Гошо след това се е обесил. - Ами, шефе, аз просто го окачих да изсъхне.