Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Интересно, ако умра и попадна в ада, след колко време ще разбера, че всъщност не съм на работа?
Бисери 3,190 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един българин си седи и лови риба и изведнъж идват извънземни и го отвличат като му казват че ще го освободят ако им покаже как хората правят бебета и той почнал да си бие чики* и изведнъж сички извънземни го погледнали втренчено и той казал - Защо ме гледате така. А лидерът им казъл: - Ааа нищо ние така си правим Nes кафе! Малко момченце отива с татко си в родилния дом, за да види майка си и новороденото си братче. Когато се доближава до креватчето, то вижда, че бебето има на ръчичката си гривна с някакъв номер. - Татко, татко, виж! - виква детето. - Забравили са да му махнат цената! Седя си вкъщи. Чета книга. Жена ми учудено минава покрай мен, гледа ме и пита: - Какво? Спрял ли е интернета? Млад поет занесъл на Волтер своя ода, чието заглавие било "Към потомството". Волтер я прочел и казал на автора: - Добре, много добре... Но мисля, че няма да стигне до адреса... Между блондинки: — Напоследък имам някава тежест в корема, постоянно ми се гади. — Ходи ли на доктор? — Ходих, каза ще след 9 месеца ще мине!