Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама ловят риба. Единият нищо не хваща, а на другия така му кълве, че едва успява да сваля рибата от въдицата. Първият: - Друже, кажи ми на какво ловиш? Вторият: - На хапчета за трипер. Първият захвърля всичко и хуква към най-близката аптека. - Дайте ми три, не, пет пачки хапчета за трипер! Аптекарката: - Хванахте ли вече? - Не, но знам едно чудесно място, където няма начин да не хвана!...
Разни 2,199 прегледа
Следващ →

Още вицове

В кръчмата един пиян на кирка каубой хванал за яката друг и строго го пита: - Джон, ти спиш ли с жена ми? - Не, моля ти се, дори не съм си го помислял даже! - Значи те е гнус, свиньо?! Поп и барман си купили партийно GSM, но минавайки по едис мост го изпуснали. Спогледали се и попът казал: - Бог даде, бог взе. А барманът казал: - Водата донесе, водата отнесе. Една мутра се хвали на приятелите си: - Днес си купих от новите мерцедеси. - Кои новите бе? - Абе ВМW им казват. В гората пред магазина имало голяма опашка. Заекът от последен минава първи и вълкът му казал: - Заек, ще те набия, ако минеш още веднъж най-отпред! И го хварлил на края на опашката, но заека отново се прередил. Вълкът отново му казал: - Заек, ще те набия, ако минеш отпред още веднъж. И пак го хвърлил отзад, но заека пак се върнал. Вълкът не издържал, набил заека и отново го хвърлил най-отзад. Заекът за пореден път минал най-отпред и вълкът си вдигнал ръката да го удари пак, но заекът му казал: - Вълчо, ако ме удриш пак, няма да отворя магазина. Един човек редовно се молел на Бога: - Господи, защо не оправиш положението на земята? Навсякъде разврат, мърлящина, хаос… По едно време на господа му писнало и му отговорил: - Виж сега, ти чел ли си Библията? - Да. - Там какво пише за хората? - Че са създадени по Твой образ и подобие. - А теб примерно мързи ли те да работиш? - Да. - Е, какъв е извода тогава?