Лежи пиян младеж на перона и се превива от смях. Околните не издържали и извикали "Бърза помощ". Идва доктора и разпива младежа. През сълзи от смях:
- Хора, изпращаха ме двадесет човека в казармата. Те заминаха, а аз останах.
Какво е по-лошо? Когато получиш в кюто съобщение от твоето момиче:
"Мисля, че трябва да се разделим?"
Или когато малко по-късно получиш и:
"Ой, това не беше за теб"..?