Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Какво е по-лошо? Когато получиш в кюто съобщение от твоето момиче: "Мисля, че трябва да се разделим?" Или когато малко по-късно получиш и: "Ой, това не беше за теб"..?
Семейни 3,314 прегледа
Следващ →

Още вицове

Разтревожен баща звъни на семейния лекар: -Докторе, синът ми има венерическа болест. Твърди, че не е спал с друга, освен с домашната ни помощница, значи е от нея. -Не се притеснявайте – отвръща лекарят – случват се такива неща. -Знам, докторе. Но трябва да призная, че и аз съм спал с нея и изглежда имам същите симптоми. -Това е лош късмет - казва лекарят. -Не стига това, но съм го предал и на жена ми... -О, по дяволите, значи всички сме болни от едно и също... Чък Норис опитал веднъж да мастурбира, но се получило игра на канадска борба. Ако правителството е недоволно от народа си, то то е длъжно да го разпусне и да си избере нов. Войници преследвали Чапай и Петка през джунглата. Чапай казал: - Петка, дай да се скрием в джунглата. - Ами ако ни нападнат тигри какво ще правим? - Ами аз ще започна да свиря на гайда, а те ще започнат да играят хоро. Скрили се те в джунглата, тигрите дошли и Чапай започнал да свири на гайда. Изведнъж ги нападнал един тигър. Двамата побягнали и се качили на едно дърво. Петка казал на Чапай: - Нали каза че тигрите ще играят хоро? - Де да знам аз че има глухи тигри. Рекламна кампания на КАТ: "Съберете 100 банкноти по 10 лева и ще получите обратно книжката си."