Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Какво е по-лошо? Когато получиш в кюто съобщение от твоето момиче: "Мисля, че трябва да се разделим?" Или когато малко по-късно получиш и: "Ой, това не беше за теб"..?
Семейни 3,313 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Днес изпратих тъщата на юг. - Къде? - В Багдад! Малкия Джон влиза с трясък в местната кръчма: -Кой боядиса коня ми зелен?-никой не отвърнал. На другия ден Малкия Джон влязъл отново и изкрещял: Кой боядиса кононя ми зелен?-отново никой не се обадил.Тогава станал Големия Джон и казал: -Аз боядисах коня ти зелен! -А-а-а ,аз само дойдох да кажа че е готов за лакиране. Саможив,отвлечен професор по математика.... - А знаете ли поне,кой управлява страната? - Простото,тройно правило! При приземяването си на Земята, марсианска летяща чиния се ударила в джип Чероки. Отвътре наизскачали мутри, разбили вратата на космическия кораб и гледат - вътре седят зелени човечета. - А, позеленяхте ли копеленца мръсни! - изревал шефът на мутрите. - Госпожо, моят баща казва че произхождаме от маймуната. - Млъкни, Иванчо! Историята на вашето семейство не ме интересува.