Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Садист и мазохист били съкилийници в затвора. Един ден мазохиста казва на садиста: - Ей, ти нали си мазохист? - Да. Е, и? - Ами аз искам да ме накараш да ме боли, ама много да ме боли. Садиста се замислил и казал: - Нямааа…
Семейни 3,553 прегледа
Следващ →

Още вицове

Баба и дядо гледат XXL. По някое време дядото се уморил и казал на бабата: - Ади, да си лягаме че се уморих вече! Бабата: - Чакай бе, чакай да видя дали ша са оженят. Пиян съпруг се прибира и го посрещат с крясъци: - Свиня! Знаеш ли колко е часа? - Ама скъпа, бях на гробищата. - Какво? Кой е умрял? - Няма да повярваш, но там всички бяха умрели. дневник на руския дисидент 1979. Дойдоха и направиха обиск. Намерих пет броя на "Архипелагът ГУЛАГ", отпечатани на моята машина. Дадоха ми пет година за антисъветска пропаганда. 2009. Дойдоха и направиха обиск. Намериха пет броя на на "Архипелагът ГУЛАГ", разпечатани на моя принтер. Дадоха ми пет години за нарушаване на авторски права. Из обясненията на главния счетоводител. "Закъснях за работа, защото сънувах, че свършвам годината, в следствие на което изпитах серия неконтролируеми оргазми." Иванчо и Марийка отиват на плаж.Марийка пита Иванчо: -Иванчо,какво е това в гащите ти? -Щъркел-че-отговаря Иванчо. Марийка се прибира вкъщи.Майка и я пита: -Марийке,как беше на плажа с Иванчо? -Ами добре.Иванчо ми даде да си поиграя с неговото Щъркел-че,то ме наплю и аз му счупих яйцата.