Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Звънят "Свидетели на Йехова" на една къща в Банкя и питат: - Здравейте! Искате ли да поговорим за Господ? - Да! А какво искате да знаете за мен? - отговорил Бойко Борисов.
Политически 3,019 прегледа
Следващ →

Още вицове

Знаменитият английски актьор Едмунд Кин влязъл в една гостилница в Дъблин. Нахранил се богато и казал на гостилничаря: - Никой в Англия не се е нахранвал така, както аз днеска. - С изключение на кмета на Дъблин - отвърнал съдържателят. - Не, без изключение! - Моля, тук винаги и за всичко трябва да се изключва кметът на Дъблин. По традиция той винаги във всичко е пръв. Кин обаче не отстъпил. Скоро спорът се разразил дотам, че и двамата трябвало да се явят в градския съд. Тук артистът бил осъден да заплати 5 лири глоба понеже нарушил местния обичай. Кин заплатил глобата и рекъл: - Не зная да има на света по-глупав човек от тоя гостилничар. - И бързо добавил: - Разбира се, с изключение на кмета на Дъблин. Джордж Буш: Бог ми каза да нахлуя в Ирак и Афганистан ---- Отишъл веднъж Джордж Буш на спиритически сеанс. Седнали около масата, хванали се за ръце и повикали духовете. Изведнъж се чул гръмовен глас, който в началото започнал да хвали Буш, а после силно да го ругае, само че говорел на немски. Когато сеансът приключил Дж. Буш попитал медиаума защо в началото духа го хвале, после ругаел и защо на немски. Медиумът обяснил, че похвалата била за това, че така хитро и умело се настанил на Иракска територия, присвоявайки иракския нефт за американски компании, за което се наложило да се избият много хора, а много пленници бил измъчвани и изпращани в американски концлагери. А ругаел Буш, защото допуснал негрите и евреите да стават все повече и повече, че цари разварт, расови смесвания и превърнал САЩ в същински Содом и Гомор. - А кой беше духа? - попитал Буш - Това беше духа на Адолф Хитлер. - отговорил медиума. - Какво става, когато играят ЦСКА и Левски? - Всички заспиват! - Защо? - Защото не обичат порно с мъже. - Винаги съм се чудил, защо царят не говори добре български език. - И защо, според теб? - Мисля, че просто е нямал време да го изучи, понеже е бил много заинтересуван от държавата ни. Сигурно и се е ровил из учебници по история на България... - Да, това е възможно обяснение, може би си прав. Но... чакай малко! Как ги е чел?! Из полицйски протокол: “Докато успеем да открием и главата му, гражданинът Х. вече беше издъхнал.”