Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Малкият Иванчо се връща късно вкъщи, влиза на пръсти и вижда кака му пред огледалото, гъне се, гали си путето и стене: - Оох, как искам мъж!! Мама и тате били на почивка. На другия ден пак закъснял, влиза на пръсти, кака му да не го усети, минава покрай нейната стая, а тя вътре се чука сладко,сладко.. Иванчо застава пред огледалото, гали си пишката и стене: - Оох, как искам нов велосипед...
Иванчо и Марийка 3,581 прегледа
Следващ →

Още вицове

Българин, турчин, американец и англичанин летели със самолет.Но той се развалил и трябвало да скочат.Ще кажете добре, но имали само един парашут.Англичанинът казал: "Дядо ми е бил джентълмен, баща ми е бил джентълмен и аз съм джентълмен!" ...и скочил. После американецът казал: "Дядо ми... е бил каубой, баща ми - и той е бил каубой.И аз съм каубой!" ...и скочил. Минали-не минали 5 минути и българинът казал: "Дядо ми е бил хайдутин, баща ми - и той е бил хайдутин.И аз съм хайдутин!" ...и бутнал турчина. Попитали бай Славчо: - Как така за разлика от другите мъже след секс не заспиваш веднага? - Защото ми предстои да се прибера вкъщи при жената. От едно списание правят анкета - кой командва вкъщи, мъжът или жената? Разпитват една жена: - Кой взима важните решения у вас? - Ами как, мъжът ми... Всичко важно той го решава, аз се занимавам само с дреболиите. - Например? - Ами той решава най-глобалните неща, а аз се занимавам така... с ежедневието, с бита - подробностите, един вид. - По-конкретно? - Ами по-конкретно... Аз например решавам какво ще има за обед, къде да излезем вечерта, каква рокля да си купя, какви тапети да сложим в спалнята, къде да си купим къща, мъжът ми каква работа да си търси... - А какви са важните неща, които той решава? - О, ами нали ви казах - глобалните неща... Дали подкрепяме разширяването на Европейския съюз, дали сме за ядрено разоръжаване... Windows: Сигурни ли сте, че искате да изтриете избраните файлове? Потребител:Не. Windows: Късно... 14 февруари. Някъде на пътя. Катаджия спира бързо движещ се автомобил. Шофьорът си подава документите. Катаджията мълчи и гледа с надежда, шофьорът- също. Пълна тишина. Накрая органът на реда не издържа и пита: - Хайде де, защо не ми предложиш нещо? Шофьорът въздъхва дълбоко, а после казва: - Е, добре де, ще вечеряш ли с мен?