Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Каква е разликата между начинаещ и напреднал програмист? Начинаещия мисли че в един килобайт има 1000 байта, а напредналия програмист мисли, че в един килограм има 1024 грама.
Програмисти 3,231 прегледа
Следващ →

Още вицове

Може би не е топенето на ледовете в Антарктида. Може би повишаването на нивото на океана е причинено, защото хората са станали по-дебели и нашите континенти просто потъват. Влезнала една мутра в железарията и казала: - Брато дай ми едно кисело млеко! - Ама господине тука мляко не продаваме... - казал продавача недоумяващ. Борчето повторило още няколко пъти, но железаря така и не му дал мляко. Ядосала се мутрата и набила продавача. На следващия ден мутрата отново влезнал в същия магазин и си поискал мляко. Железаря отново му обяснил, че там мляко не се продава, борчето отново не бил удовлетворен от отговора и пак го пребил. На третия ден железарят решил да се подготви, защото вече му омръзнало да го бият и купил едно мляко. Борчето влезнало в магазина и железарят още като го видял на вратата му казал: - Здравейте господите, от сутринта ви чакам, ето ви киселото мляко, съвсем прясно, току-що докарано. Борчето го погледнало и му отговорил: - Аз мляко си купих от аптеката, от теб искам един хляб! Червената шапчица, Джоузеф Хелър - А пък на мен името ми е Вълк Вълк Вълк - интимно отвърна вълкът, - ти да не си медицинска сестра? - Не съм, но те каня при баба - отвърна тя загадъчно. - Ти си луда! - Защо да съм луда? - Защото не мога да дойда - пламенно отговори Вълк Вълк Вълк. - Защо? - Защото съм девствен! - Че какво общо има това с баба? - Никой не кани вълк при баба си при такова положение. - Аз те каня! Каня те у баба си! - Не, не мога да дойда. - Защо не? - Защото си луда. - Защо да съм луда? - Защото искаш да дойда при баба ти. Червената шапчица набръчка чело: - Не искаш да дойдеш, защото съм луда, а смяташ, че съм луда, защото искам да дойдеш, така ли? - Si. Исус е бил изпратен да умре заради греховете на хората, защото било очевидно, че по-големия му брат - Чък Норис - не може да умре. Разговор между баща и син: - Сине, знаеш ли какво е казал големият комин на малкия? - Не, тате. - Твърде си малък, за да пушиш!